Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy 3 yonko üzerinden 3 hakisini güçlendirip BB karşısına öyle çıkacak demiştim.
Kata(Dolaylı yoldan Big Mom)
Sayesinde K. hakisini muazzam seviyeye ulaştıracak.
Kaidou
Sayesinde b. hakiyi muazzam seviyeye çıkartacak.
Shanks sayesinde ise(artık vs mi atarlar bilemiyorum) h. haki master olacak.Böylece 3 hakide serinin maximumuna ulaşacak.

Vay bizim Luffyi ders çalışırken görmek güzel...Asıl olay haftaya kaldı sanırım .Umarım yeni teknikler görürüz.

@Master of Puppets Hacı çok merak ediyorum adamın burda dediği kendinden üstün rakiplerle dövüşürsen güçlenirsin lafı ile Ace eğitim alsa Luffy'den güçlü olurdu lafını nasıl bağdaştırdın ?

Yani Luffy eğitim alıp güçlenmedi mi diyorsun ? Yada Ace eğitim alsa bile güçlenmez mi diyorsun ? Yoksa illa güçlenmek için kendinden güçlü rakiple dövüşmelisin mi diyorsun ? Olay nedir nasıl bir bağlantıdır o, anlat hele o_O

rayleigh’in 6 ay önceden gitmesini geçtim her şey öğrettim diyerek luffy’i sislemesi nedir yahu? Koskoca kk sağ kolu uyanışı bilmiyor mu? İnsan bir varlığından söz ederdi be adam saldın garibanı deli gibi meydana zaten sıfır zeka bir de handikaplı g4’ü var :oleyo:
Son olarak, Kata özendirir, hayal ettirir ama iş icraate geldi mi sırtını yere getiremezsin :)

rayleigh’in 6 ay önceden gitmesini geçtim her şey öğrettim diyerek luffy’i sislemesi nedir yahu? Koskoca kk sağ kolu uyanışı bilmiyor mu? İnsan bir varlığından söz ederdi be adam saldın garibanı deli gibi meydana zaten sıfır zeka bir de handikaplı g4’ü var :oleyo:
Son olarak, Kata özendirir, hayal ettirir ama iş icraate geldi mi sırtını yere getiremezsin :)
Adam meyve kullanıcısı değil bilmemesi normal. Bilse bile öğretilecek bir şeye benzemiyor pek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık