Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bu arc meyvesini uyandirsin diye bekleyen bir tek ben miyim? Dof uyandirmis,Kata uyandirmis kendinden güçlü rakiplerlerlr karsilasip kendini gerceklestiriyorsan bundan daha iyi bir firsat ve combo olamaz bence
En fazla bilinçsiz uyanış yapar, o kadar kolay geçiş olmaz. Şimdilik hakisini geliştirecek gibi duruyor.

K.haki felan up almasa zaten iradenin önemi yok ki adama vuramıyor
İşte onu diyorum.Gücün yoksa sadece iradeyle başaramayacağın şeyler vardır.

Aynı şeyi diyorum aslında, ama Luffy'nin p-up'ı dövüş içerisinde kendini geliştirmesi oluyor.

Luffy olan sınırlarını zorlayacak ekstra bir durum yok ekstra bir gelişme eğitim falan da yok, ilk kez bu kadar naçar kaldığı için kendini aşacak bunun kaynağı şu anki potansiyeli. Bir sonraki dövüş olsa Kata'dan güçsüzdü şimdi güçlü olabilir denir eyvallah ama sonuçta Luffy'i Kata'yı yenebileceğini gösterecek bize eğer yenerse.
Onun için Luffy yenerse Luffy>Kata demek daha makbul bence : ))
Ha tamam o zaman hocam.Ben sadece iradeyle alabilir tarzı bir şey diyorsun sandım.Sorun yok o zaman.Bizim tayfanın özelliği zaten dövüş içinde p-up almaları.Luffy Kata'yı p-up alıp eşit şartlarda yenerse Luffy>Kata derim zaten.Bakalım artık.: )

Her şeyini ortaya koyacaksa Luffynin geldiği nokta yani denkliği Yonko 2. adamıdır derim ben
Bu da yeni bir vites demektir diye düşünüyorum
Yonkoya daha çoook yol var
Elizabellonun yumruğu olsaydı şimdi bir Yonko sızlatılırdı:rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık