Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri yenilirse forumun bir kısmı balon diyecek zaten, orası kesin. Yonkou düşsün, yine balon denilecek. Adamlar yonkou düşmese de balon diyorlar. Daha gücü tanıtılmamışsa da balon diyorlar. Her şey balon.
Aynen forumda en sinir olduğum şey bu yahu anime manga tarihinde onlarca güçlü karekter yenildi bu onların güçsüz yada balon olduğu anlamına gelmez.

Eh gelecekse şöyle haki üzerine power up getirt işte saçma saçma meyvenin cılkını çıkartacağına. Potansiyel potansiyel diyor sadece meyve üzerine yürütüyor karakteri.

Birde potansiyel hakini göstermek için güçlü rakiplerle savaşman gerekir böylece daha güçlü olabilirsin demiş Rayleigh. Rogerın da luffy tarzı bol bol dayak yemiş bir tip olduğunu anlıyorum buradan.

Sanmıyorum hocam.:/ Çünkü Kata en güçlü komutan olsa da Cracker'le arasında devasa bir fark yoktur.Luffy Cracker'den güçlüyse zaten Kata'ya yakın bir şey olması lazım ki o zaman ''kendinden güçlü rakipler'' kısmı boşa söylenmiş olur.Önceki mesajda ''Dof neyse...'' dedim ama Dressrosa'da bile Dof>Luffy'di bence.Cracker dövüşünde de dediğin gibi Dof kadar tehlikeye girmedi ama Cracker'in en önemli gücü ekarte edildi.Cracker gücünü fiziki kuvvetinden vs. almıyor b.haki+meyvesinden alıyor ki Nami meyve gücünü çok düşürdü adamın.O yüzden Luffy şu an Dof'tan belki azıcık güçlü olabilir ama Cracker'le aynı seviyededir bence.
Şunu kast etim ben bu bölüm sonunda Kata'yı döverse, tüm gücünü kullanıp aşabiliyor anlamına gelir Katayı..
Kata'yı aştığını gördükten sonra da Dof ya da Cracker söz konusu değil zaten.

Bölümle söyledigim şeyler yaklaşıyor.
Zoro tutupta Luffy yonkou yenerken sağ kol ile uğraşmaz demistim.
Wano'danda en azindan Shogun sag kol seviyesi birisi cikar artik baska turlu Wano hakkinda söylenen ler alti bos kaliyor.
Zoro seviyesini artık yeni dünyada daha iyi göstermeye başlar.
Luffy ile Zoro arasında fark yok diyoruz boşa demiyoruz.

bu hafta gösterilen yerde sonlanırsa ve haftaya sanjilerin pasta hikayesi ile geçiştirilirse ondan sonraki hafta ara verilirse ondan sonraki hafta mink olayı geçmiş flashbacklerle anlatılırsa ondan sonraki hafta oda yine hastalanırsa akabinde noel araya girse 2 hafta.ondan sonra savaşa başlangıç hazırlığı yapılsa sonra yine ara verse derken 2018 yazı gibi kata vs luffy sonucunu anlarız.

yazdıklarım gerçekleşmez o kadar da değil diyebilirsiniz.ama olamaz mı? bir düşünün derim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık