Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olur da Teach gelirse yeminle bir hafta boyunca "Ben demiştim!" derim. :D Pone'leri okuyacak birisine ihtiyacı var Teach'in. Bu işi Teach için yapacak kişi de bizzat Pudding oluyor. 3. gözünün gücü aktif olduğunda çok değerli birisi olmuş olacak. Pone'leri tek okuyabilen tayfa bizim tayfa olsaydı ortada rekabet falan kalmazdı. Bu adamın da Luffy gibi KK'lık yolunda ilerleyebilmesi için şart bu. Yanisi, bu arc'ta mı olur sonra mı olur bilmiyorum ama o Pudding bir şekilde Teach'in olacak. Zehahaha!

Ha fikrimi sorarsanız reyizin gelmesi için çok erken duruyor şimdilik. Ancak bizimkiler orayı terkettikten sonra olursa olur diye düşünüyorum. Büyük ihtimalle önemli bir olay yaşanacaktır, onu diyordur editör.

Deprem derken büyük bir olay patlak verecek anlamında diyor. Teach felan değil.

Teach gelse ne olacak , Bigmom Teachi yer pasta niyetine.

Teachin gücü yetmez bu Linlin'e

Gelecek sayının ön gösteriminde editör notu:

ホールケーキアイランド激震!!脱出なるか!?
Tüm Kek Adası'nda şiddetli deprem! Kaçabilecekler mi?

Hadi bakalım, editörün trollerinden biri değildir umarım. :)
Depremi sadece fiziksel olarak düşünmeyin yahuu. Luffy nin Kata yı yenmesi ve Sanji nin diğer elemanı yenmesi, Big Mom Korsanları için büyük bir depremdir

Olur da Teach gelirse yeminle bir hafta boyunca "Ben demiştim!" derim. :D Pone'leri okuyacak birisine ihtiyacı var Teach'in. Bu işi Teach için yapacak kişi de bizzat Pudding oluyor. 3. gözünün gücü aktif olduğunda çok değerli birisi olmuş olacak. Pone'leri tek okuyabilen tayfa bizim tayfa olsaydı ortada rekabet falan kalmazdı. Bu adamın da Luffy gibi KK'lık yolunda ilerleyebilmesi için şart bu.

Yanisi, bu arc'ta mı olur sonra mı olur bilmiyorum ama o Pudding bir şekilde Teach'in olacak. Zehahaha!
Herkesin aklınla bir şekilde acaba??? Diye gelmiştir ama... dragon un adasını yeni basmış aynı zamanda tüm güç ve tayfa ile gelebilir mi diye insanı ikileme sokuyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık