Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla K.hakisini bir şekilde iptal ettirip veya kafasını karıştırırsa işler tersine döner k.hakiyi tam kullanamadığında uçup duran Kataydı çünkü yani demek istediğim ikisinin saldırı gücüde muazzam Kata k.haki ile önde gidiyor şuan.
K.hakisini iptal ettirmezse yenilmesi kesin de. Kata'nın sadece k.haki olacağını sanmam. Nasıl amiraller Kata'nın yaptığını yapıp bunun üstüne inanılmaz dövüş yeteneklerine sahipse Kata'dan da fazlasını göreceğiz.

Luffy şuanda Akainu karşısındaki Wb tayfasında ki bir elemandan farksız durumda.

Jaimini
https://jaiminisbox.com/reader/read/one-piece-2/en/0/884/page/9

Stream
https://mangastream.com/r/one_piece/884/4679/11

Ben Jaimini'den çevirdim, o yüzden bana göre çeviri hatası olmuyor. Sen Stream'den çevirmiş isen, çeviri hatası olur. Hangi çevirinin doğru olduğu bile tam belli değilken, ortaya atlamadan önce biraz araştırma yapmanı tavsiye ederim.
Orda bu mochi değil diyorsa bile bunu mochiye donut şeklini vermiş olmasından dolayı söylüyor. Yani esasen aynı anlama çıkıyor.
Ayruca bu durum ,bu haftaki çevirinin geçen haftalara göre kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hiç kılıf uydurma.

Orda bu mochi değil diyorsa bile bunu mochiye donut şeklini vermiş olmasından dolayı söylüyor. Yani esasen aynı anlama çıkıyor.
Ayruca bu durum ,bu haftaki çevirinin geçen haftalara göre kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hiç kılıf uydurma.
Vurduktan sonra Bu mochi değil diyor ve bir sonraki balonda da küfür ediyor. Streamın yine salladığı bariz ortada. Bu mochi değil ile bu sadece mochi arasında dağ kadar fark var.

Aynı anlama çıkmıyor. Sen açık arıyorsun, bulamayınca da kılıf uydurduğumu düşünüyorsun. Bu hafta ben mangayı iki kere çevirdim, ikinci versiyonda sadece iki sayfayı atmayı unutmuşum, ondan dolayı sorun çıktı. Kaldı ki o kısımları da düzelttik. İlk çevirinin kötü olduğunu ben de söyledim zaten, geçmiş mesajlarda görebilirsin. Böyle suçlayıcı mesajlar atacağına, daha düzgün bir şekilde eleştirmeni isterdim. Bu hususta nasıl bir yaklaşım sergilediğimi @Tilqi_Gin ya da @amaneden sana söyleyebilir. Ben hiçbir zaman kılıf uydurmam ya da kıvırmam. Yanlışsa kabul ederim, düzeltme işlemini yaparım.

Aynı anlama çıkmıyor. Sen açık arıyorsun, bulamayınca da kılıf uydurduğumu düşünüyorsun. Bu hafta ben mangayı iki kere çevirdim, ikinci versiyonda sadece iki sayfayı atmayı unutmuşum, ondan dolayı sorun çıktı. Kaldı ki o kısımları da düzelttik. İlk çevirinin kötü olduğunu ben de söyledim zaten, geçmiş mesajlarda görebilirsin. Böyle suçlayıcı mesajlar atacağına, daha düzgün bir şekilde eleştirmeni isterdim. Bu hususta nasıl bir yaklaşım sergilediğimi @Tilqi_Gin ya da @amaneden sana söyleyebilir. Ben hiçbir zaman kılıf uydurmam ya da kıvırmam. Yanlışsa kabul ederim, düzeltme işlemini yaparım.
Hehe, sana takılmak güzel oluyor :alkis:

Yav bir bölüm daha uzadı ne olacak şimdi luffy dövdü etti ama :S
Katakuri yine yaptı yapacağını exstra bir güç olduğunu zannetmiyorum luffynin olsa şimdiye açardı.
885 de neler olur tahmini olan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık