Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne gerek var yani şuna sayfa israfı 2-3 sayfada ordan çıkmaya harcar napcaksan yapta Zoro'yu göster artık.Uzatmanin 5 para etmez şeyler çizmenin sınırlarını aştı.

Katakuri G4’de dayak yiceğini gördü moda girmeden engelledi bu kadar basit.
Dediğin kadar tırsmış olsa arkasını dönüp gitmemeli, çok saçma bi senaryo işletiyor Oda, aylardır g4'e girmesini bekliyoruz her hafta suni bir heyecan yaratıp boşa çıkartıyor.

Birde bu yaptıklarına bakıp ters köşe atıyorum diyordur muhtemelen :artiz:

Katakuri anasının oğlu olduğunu kanıtladı bu bölüm. Luffy o şeylerin altında kalacak adam değil. Bu kadar alçaltılmanın bedeli ağır olacak. :artiz:

Geçen bölüm Kata, g4 için ilginç bir şeyler geliyor gibi bir şey demişti. Böyle söyleyen ve aşağılayıcı davranan adamdan o g4'ün açılmasına karışmayıp, meydan okumasını beklerdim. :(

Ben siyah çayın ise yarayacağını sanmıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam, Jinbe bunun sadece mochinin yapışkan etkisinden kurtulmak için kullanıldığını söylüyordu.
863'te öyle diyor. Ve etrafta su varsa yapışkan etkisinden kurtulabilirsin diyor. Yani çay soğumuş olsa bile Luffy yere yapıştıysa elini uzatıp çayla kurtulabilir. Gerçi Kata buna izin vermez ama çayın bunun dışında kullanılmasını istemiyorum açıkçası.

Yani bu durum olsa bile;

Sıkıştığı yerden kurtarır çay.Kolunu uzatıp çay ile kurtulur sonrası topuk olur zaten.
Sonrasında adam akıllı ya dövsün ya dayak yesin.

Son düzenleme:
Luffy'nin güçsüz olduğunu Croco zamanına göstermişti. O kadar çalışma, Power Up vs hiç yansıtılmıyor. Luffy yine şamar oğlanı.. Sonra da şahlandırılacak... Sıktı yahu. Katakuri'nin Luffy'ye "bir şekilde" mağlup olacağını hepimiz biliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık