Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri saçma sapan bir şekilde yenilmaz umarım. Öfkelenip hakisini kullanamamak gibi bir handikap verilmez ki :mad:

Spo saçma geldi nedense.Biz bu germayı daha geçen görmedik mi?Ne ara geldi bunlar:S Hem luffynin yeteneğini çözdüm demesi kızınca haki kullanamıyon muymuş:S katanın bana bir daha vuramayacan falan diyip bir araba sopa yemesi sonra kendini toplaması da saçma geldi.Bakalım neyse

Spoiler'in gerçek olmama ihtimali bir tarafa;

spoileri veren kişinin son cümleyi yanlış görmüş olma olasılığı yüksek olur inş. , Luffy'nin tekrar dayak yemesi.. :mincika::mincika::at::at:

Luffy'nin tekrar dayak yemesi olası bir durum. Son yumruğu atana kadar dayak yemeye devam edebilir az ya da çok.

Ama şu Kata'nın kendini kaybedince -özel paramecia- özelliğini kaybetmesi tatmin etmedi beni. Daha erken tabii bakalım bölüm gele hayır getire..

Aslında oldukça mantıklı. Ray'in k.hakiyi anlatmasını hatırlayın. "Tüm şüphelerinden arın." Tamamen konsantrasyonla alakalı. Zaten bu tarz bir şey olmasa 5 saniye ilerisini gören adama bırakın Luffy'yi, Kizaru bile vuramaz. Katakuri de o kadar üst düzey bir adam değil. Ara sıra k.hakisinin kontrolünü kaybetmesinden dolayı şu anki seviyesinde. Kaybetmese belki de amiral derdik.

Spoilerın doğru olma ihtimaline göre konuşuyorum elbette.

Aslında oldukça mantıklı. Ray'in k.hakiyi anlatmasını hatırlayın. "Tüm şüphelerinden arın." Tamamen konsantrasyonla alakalı. Zaten bu tarz bir şey olmasa 5 saniye ilerisini gören adama bırakın Luffy'yi, Kizaru bile vuramaz. Katakuri de o kadar üst düzey bir adam değil. Ara sıra k.hakisinin kontrolünü kaybetmesinden dolayı şu anki seviyesinde. Kaybetmese belki de amiral derdik.

Spoilerın doğru olma ihtimaline göre konuşuyorum elbette.
KH beklediğimiz bir şeydi ama özel paramecia meyvenin özelliği o da kh gibi devre dışı kalmış sanırım. Tabi bölümü beklemek gerek. İlginç bir bölüm olacak sanırım.

KH beklediğimiz bir şeydi ama özel paramecia meyvenin özelliği gibiydi oda kh gibi devre dışı kalmış sanırım. Tabi bölümü beklemek gerek. İlginç bir bölüm olacak sanırım.
O da k.hakiyle bağlantılı olabilir. Amiraller saldırı alacağı yeri maddeye çeviriyor ve bu sayede haki bile işe yaramıyordu. Kata'nın yaptığı da budur büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık