Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 harbiden ekstra bir güç ya. Hangi nova'da Kata ile başa baş dövüşebilecek güç var ki? Önceden de demiştim. G4'ü mangaka özellikle çok güçlü yapmış ki şu hengamede hasır şapkalar telef olmasın. Luffy yeterince güç ve tecrübe kazanıncaya kadar G4 ile güçlü düşmanlara karşı durabilmesini, en kötü ihtimalle de düşmanını tutabilmesi için tasarlanmış. Bu gücün çok abartı olmaması için de handikap olarak zaman sınırı ve zaman bittiğinde de Luffy'nin sürüngen olmasını düşünmüş. :S

Neyse işte, Smoker'ın bahsettiği G4'ün Kata karşısındaki performansı beni şaşırtmadı. Gayet de beklenilen bir şeydi. Asıl mesele bu kısıtlı süre içerisinde ne yapacak Luffy? Kata'yı deviremezse kendisi hapı yutar. Devirirse de çok kısa sürede indirmiş olur. Gel de çık işin içinden.

Son düzenleme:
Bütün mesele G4'ün zaman kısıtlaması, yoksa bir yonkou sağ kolu ile kıyasıya dövüşebilmesi şaşırtmaz. Ama o handikapla da bu seviyedeki adama anca birkaç saat dayanabilirsin, yani e ne anladık bu işten?! Farklı bir şey olacaktır muhtemelen ya dış etken ya da Luffy'nin kendinde başka bir numara.. Yoksa Katakuri fallafoş eder.

Daha önce yazildi mi bilemiyorum 87 sayfanin tamamini okuyamadim lakin Katakulli reyisin gözlem hakisinin bir bakima ise yaramamasinin ve Luffy'in vurabilmesinin sebebini ben Katakulli'nin silahlanma hakisini aşırı kullanmasina bağlıyorum şahsen. Gozlem hakisine tamamen odaklandigi zaman silahlanma hakisini minimal seviyede kullanip gozlem hakisi icin gucunu maksimize edebiliyordu,lakin sinirlenmesiyle beraber yumruklariyla Luffy'e saldirirken silahlanmasini maksimize ederken gozlem hakisine odaklanmayi ihmal etmiş olabilir.

Luffy bu dövüşü alamaz.İmkanı yok.Şehir turu attırdığı dofu bile alamıyordu.Doftan bir seviye üst adamımı alacak.Peh...Zaten denk gidiyorlarmış ki pek sanmıyorum.Luffynin g4 ü boost gibi bir şey.Normalde 10 saat dövüşecekse o gücü erkenden alıyor.Sonra pili bitiyor.Luffy normal g4 dışında bir tekniği olsaydı.Katayla denk gidemezdi ama direk ezilmek yerine ağır ağır 10 saat içinde yenilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık