Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Unutmamak unutmaktan büyük sanılır..

”Hiç unutmuyorum” derler..

”Hiç unutamayacağım” derler..

”Hiç unutamam” derler..

”Unutmam” derler..

Ve unuturlar, unuturuz, unutursun..

Hatırlamayı bile!

Özdemir Asaf

:sapkali:
Yüreğine sağlık :D

Tekniğin iyi ama geliştirmen lazım :D

Tabi Luffy yeni birşeyler gösterirse yoksa o iş bence zor :D
Ben ankette zaten Luffy'e vermiştim ama şuan artık kesin gözüyle bakıyorum.Rayleing açık açık demiş orda daha neler neler var diye.

yiyecek.

Ben ankette zaten Luffy'e vermiştim ama şuan artık kesin gözüyle bakıyorum.Rayleing açık açık demiş orda daha neler neler var diye.
Tam olarak öyle demiyor aslında. Luffy orada bazı canavarları kong gun ile yenememiş. Oda g4 çok baskı oluşturuyor sana yeni teknik lazım ama Luffy gidiyor daha da zarar veren kıng gunu buluyor ama bu muhabbet bile yeni şeyler göreceğimizi gösterir :D
EDİT: Ben Katakuri'ye verdim.

Tam olarak öyle demiyor aslında. Luffy orada bazı canavarları kong gun ile yenememiş. Oda g4 çok baskı oluşturuyor sana yeni teknik lazım ama Luffy gidiyor daha da zarar veren kıng gunu buluyor ama bu muhabbet bile yeni şeyler göreceğimizi gösterir :D
EDİT: Ben Katakuri'ye verdim.
Bu konusma ustune Luffy 3, 4 teknik daha gelistirmistir bence kesin olarak.Oda 2ydan sonra tayfayi biraz oksuz birakti.Hikaye daha cok Luffy' e dondu.Bu yuzden Luffy'nin gucunu hepimizin tahmin ettiginden fazla bekliyorum.

Her kıvılcımı kral hakiye yormayın arkadaşlar. Kral hakiyi bu kadar sıradanlaştırmayın. Plz.
Aslında Kral Hakisi ne kadar özel bir şey olursa olsun çoğu kişide görebileceğimiz bir şey.

Çünkü milyonda bir görülüyor.

Yani doğan her bir milyon çocuktan biri kral hakisiyle dünyaya geliyor.

Op evreninde kaç milyar insan yaşıyor bilmiyoruz ama dünyamızdaki gibi 4-5 milyar insan ise düşün ne kadar da çok fazla aslında kral hakisine sahip kişi sayısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık