Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HxH izledin mi hacı? İzlediysen eğer söylediğim şeyler çok daha rahat canlanacaktır gözünde. İzlemediysen de hemen izle. :/ Efsanedir.
İzledim izledim. Efsane gerçekten. Hatta mangasını takip ediyorum şimdi.

Yazdığın şeyler doğru çıkar yanlış çıkar ayrı mesele ama mantıklı bir düşünce bence. Böyle mantıklı fikirleri nadir görür oldum bu forumda:)

Ben sana neden bal olduğunu söylüyorum zaten ama sen illa boş laf yapma derdindesin o yüzden diyorum tartışacak bişey yok.

Mesela şu attığın durum tartışmanın neresi ile alakalı ben sana bal kısmını anlatıyorum sen bana hata diyorsun o hatanın sebebi bal işte.

Neyse karekterlerin kendi konuşmaları ve bariz senaryoda işlenen balı görmeyen Lütfi fanlarıyla uğraşacak halim yok :gamyon:
Bu adam peygamber değil hata yapabilir,asıl sorun senin herşeyi bal olarak görüp,başka birşey sunamaman,kolaya kaçman

Dövüş başladı başlayalı Luffy nin açık aradığını düşünmüştüm. Dayak yedikçe de şansının artacağını... zoro olsaydı psikolojik olarak da saldırıp kemçük ağızlı yaro falan derdi :)... Şimdiki durumda Mochi'nin zayıf noktasını bulduğunu düşünüyorum. Tabi ağzına saldırması beni bu konuda ikileme sürüklüyor. Haki bilgisini zaten uzmanından almıştı. Böyle bir çıkarım olacağını sanmam. Ama şekilcilik insanın en büyük zaafıdır. Bu Luffy de yok ama BigMom korsanlarında hep bir şekilcilik zaafı var. BigMom un devleştirme takıntısı, craker in darbe alma hassasiyeti, puding in gözleri kata nın ağzı...

Ahahahahahah.
Malum sayfayı birkaç kere dönüp okudum aşırı komiğime gitti. Adamın Brulee’yi susturması tevazudan değil vicdan azabındanmış hahahahahaha.
Valla Katakuri’nin başka bir yüzünü daha gördük hem de gerçek anlamda aynı zamanda. Ben çok eğlendim okurken.
Luffy’nin mochiyi yemesi hoşuma gitmedi ama yapacak bir şey yok madem en başta yeseydi keşke diycem de neyse fazla takılmamak lazım.
Luffy gücünün nasıl çalıştığını anladım dedi. Bu bana şey düşündürdü. Şu ana kadar hiç yenilmemiş Katakuri, meyvesini aslında şu ana kadar farklı bir biçimde kullanıyor olabilir mi kimse de foyasını ortaya çıkaramamışsa kendi nakaması da bilmez daha yemek yiyişini görmemiş adamlar, meyvesiyle yaptığı hileyi nasıl bilsin.
Treboldeki gibi bir ters köşe olabilir.

Bölüm hakkında detaylı bir yorum yapmayacağım aklıma eserse yaparım belki ama tek bir şey diyeceğim.

Senin kalemini seveyim oda. Serinin en karizmatik adamlarından birini hiç ettin o tiple. Adam tek yeseydi bu kadar olmazdı.

Bu adam peygamber değil hata yapabilir,asıl sorun senin herşeyi bal olarak görüp,başka birşey sunamaman,kolaya kaçman
Ne sunayım daha ? Her şeyi bal olarak görmek istemeyenlere, Dersin daima balı vardı çocuğun kabul ederim ama tutup burda bal yok demek bilemiyorum artık :bilmem:

Dün neleri tartıştık ?
Luffy etkisiz hale gelmiş mi ? Cevap gelmiş olduğu yerden kıpırdayamıyordu.
Kata Luffy'i çay partisine gitmek için mi o şekilde bıraktı ? Cevap evet çay partisine gitmek için acele edip işi tam bitirmeden gidiyor.
Kata Luffy'nin işinin biteceğini düşünüyor mu ? Cevap evet işinin biteceğini düşünüyor bu yüzden düşündüğümden fazla vakit aldın diyor.

Sonuç kata gibi aklı başında biri tehlikeli olduğunu düşündüğü Luffy'e karşı bu kadar gevşek davranmaz. Davranması için ortaya atılan göstermelik bir sebep var. Biz buna bal diyoruz.

Bu bal bugüne özel değil daima vardı o yüzden bir önceki kral nasıl balıyla kk olduysa muhtemelen Luffy ve ekibi de kk'liğe bu bal sayesinde gidecek. Mangaka onaylı :artiz:

Yemeğe düşkün olanların bu zamana kadar çöp değil daha potansiyeli olan güçlü kişiler olduğunu gördük. Ama Katakuri sakinliğini kaybetti. Bunun olması kötü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık