Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 Luffy yı dövse bir şey demeyeceğim de yani Luffy nın normal hali yetersiz. Bu halini dövdü diye gaza geldi millet. :/
İnsaf la. Adam Cracker'i yendi. Aynı gün içerisinde Öfkeli ordu ile savaştı. Gitti bilerek Sanji'den dayak yedi. O kadar zaman boyunca yemek yemedi. Kupkuru kalmıştı adam. Zindanlara düştü. Ordan çıkması ayrı bir olaydı. Geldik Big Mom ile karşılaştı. Bir sürü şey oldu. Sonunda 0 Katakuri'ye karşı savaşmaya başladı. Herhalde dayak yemesi gerekiyor. Karşısındaki Yonkou sağ kolu. Ayrıca adam geçen bölümden başlamış uyanışı kullanmaya. Hatta üretiminin bile bu kadar fazla olması uyanışla açıklanabilir.

Herkes dövmesinden bahsediyor ama kimse Luffy'nin durumundan bahsetmiyor. 3 bölümdür vuruyor vuruyor da indiremiyor adamı.:D

Luffy senpai büyük adamsın. Bir de senin dayanıklılığını kimle kıyaslıyorlar.:D

İnsaf la. Adam Cracker'i yendi. Aynı gün içerisinde Öfkeli ordu ile savaştı. Gitti bilerek Sanji'den dayak yedi. O kadar zaman boyunca yemek yemedi. Kupkuru kalmıştı adam. Zindanlara düştü. Ordan çıkması ayrı bir olaydı. Geldik Big Mom ile karşılaştı. Bir sürü şey oldu. Sonunda 0 Katakuri'ye karşı savaşmaya başladı. Herhalde dayak yemesi gerekiyor. Karşısındaki Yonkou sağ kolu. Ayrıca adam geçen bölümden başlamış uyanışı kullanmaya. Hatta üretiminin bile bu kadar fazla olması uyanışla açıklanabilir.

Herkes dövmesinden bahsediyor ama kimse Luffy'nin durumundan bahsetmiyor. 3 bölümdür vuruyor vuruyor da indiremiyor adamı.:D

Luffy senpai büyük adamsın. Bir de senin dayanıklılığını kimle kıyaslıyorlar.:D
Bak bu konuda kesinlikle katiliyorum sana
Sezarin hakki Sezara.Herkes Luffy dayak yiyor diyor ama adam hala ayakta yani,ne hikmetse isini bitiremedi Katakuri.

Ha ben Luffynin Katayi yenicegini sanmiyorum ama hakkini vermek lazim Luffynin.

Büyūk ihtimallede bir plani var Luffy nin bir iki bolume aklini alacak Katanin.

Evet. Bu konuda mutabık kalınan şey, saldırı ve savunmayı aynı anada yapamıyor olmaları. Bu yüzden darbe alabiliyorlar.
Aynı şey Rokushiki için de geçerliydi tam olarak aynı mı bilmiyorum. Daha doğrusu Tekkai için geçerliydi. Tekkai kullanarak haraket edebilen ve saldırabilen sadece Jyabura vardı. Diğerleri hareket edemiyordu tekkai kullanırken yani sadece savunma yapıyorlardı. Acaba tekkai ile Logia savunması arasında bir bağlantı var mıdır? Yoksa ikisi de birbiriyle tamamen alakasız şeyler midir?

Arkadaslar katakuri hala Luffy'nin işini bitiremedi diyosunuzda ne zaman geçtiki buna dayanarak diyosunuz.Bence seri çok ağır işledigi için böyle düşünüyosunuz yoksa daha yeni savaşıyolar.Yanlış mıyım?

Luffy daha dünkü çocuk ki yaşına bakacak olursak evet çocuk
Yılların korsanları ve ağababaları ile kapışıyor
Bence bu bile Luffynin gücüyle olmasada iradesi ve isteğiyle bir kaç gömlek üstün olduğunu gösteriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık