Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O durum meyvenin nem emme gücünden kaynaklı. Yani tamamen meyvesel bir faktör var.
Anladım peki bu güç onu özel kılıyor mu? Diğer logia güçlerine göre?
Ben o gücü Croco'nun kendi has gücünden biri diye hatırlıyorum. Şu sağ elle kurutma gücü. O meyve gücünden ileri gelmiyor muydu?
Meyve gücünden ileri geliyor fakat etrafı kendi alehine çevirebiliyor diye yazdım. Sağ eliyle dokunduğu her şeyi kurutuyor.

Şimdi bölümü gördükten sonra 2 ihtimal var kafamda. Ya smothi germayı durduracak yada BM düşecek. Germa durdurulmazsa katada yenilince BM nin oluşumunda hiçbişey kalmıyor çöp oluşum olcak nerdeyse. Biri gelip indirir. (Çöp derken o kadarda çöp değilde yonkou kalitesinden çok uzak olucak)

Tamam biraz abartı oldu ama en azından sağlam temel kurdurmalıydı. Meyvesiz Lufy konusunda yazdık.
Yani o olabilir. G4'ün zaman sınırı olmasaydı şart değil derdim ama şu durumda temel yeteneklerini geliştirmesi şart oldu. Belki de sırf uyanış için Luffy'yi bunca zaman bu şekilde göstermiştir Oda.

Bu bilgi nerde geçiyor?
Baloncuk halinde bi yerde geçmiyor fakat Garp, Shanks, Ray gibi meyvesiz haki tabanlı adamlarin zirve adamlardan olmasi 'haki en büyük güç unsuru' tezimi kanıtlar nitelikte.

@whosgoodbadass

Haki savunması nasıl yapiliyor mantığını hala kavrayamadim ben.

@Tombe

Aynı bende senin gibi düşünüyorum reis. Ilerde zirvr adamlarda gördüğümuzde Dof çıkması saçmalık olarak bahsedicez. Ele avuca düştü. Kaldı ki bunu Fuji ile kiyasliyordu uyanışi baz alarak.

Aynen ayrıca şuna şaşırıyorum; Kimse kusura bakmasın ama yonkou sağ kolu, şu ana kadar ki en yüksek ödül sahibi, yetenekleri, gücü ile şimdiden kendini ispatlayan böyle bir adamda uyanış varken asıl Dof da uyanış olması Katakuri'ye hakarettir. Dof'a verilen bu yetenek yerlere düşürülmüş. Dof'a verildiyse herkes verilir bu yetenek.
Deme oyle Dof Yonkou gucunde :(

@Daredewill G4 süz Ray ile dövüşebilecek Luffy ha :D. Sence de çok fazla uçuk değil mi? Seri sonunda yapsa saçmalık derim :D

Bölüm fena değil g4 e ilginç diyen Kata taklit edemez birebir.G5 görmeyiz demek olmuş bu bölüm bence.
Op dövüşlerinin saçma yanı ortaya çıkmış; uyanış açması yenileceğini göstergesi gibi durmuş , dövüş ilerlerse Kata'nın üzerine koyacağı bir güç patlaması olmayacak.
Germa tayfa ile buluşacaksa iyi.Arcın kötülerinden olan Germa , Sanjiden daha fazla işe yaradı.
Pedroya üzülenler taraf değişse de ortada Linlin ve kumandanları kalıyor.Onların nasıl atlatılacağı mechul.

Germanın yine ortaya çıkmasını bekliyordum ve öyle oldu sanjinin ailesinden birşey alacağını düşünüyorum.

Bu arada katakurinin meyvesi uyanmış bunu da öğrenmiş olduk zaten belli oluyordu.

Luffy rastgele uyanış yaparsa ne işe yarayacak ki, dof ve katakuri bunu bilinçli yapıyor ve güzelcede kullanıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık