Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Oda 2 sene eğitimde neden temel eğitimi es geçmiş. Daha doğrusu ayyaş Ray bunu hiç mi test etmemiş. İnsan gear kullanmadan benle eşit dövüşmeden sana et yok falan der. Sağlam temel olmadan bina yıkılır işte aynı Lufy gibi.

Uyanış harbi ayağa düştü keyfim kaçtı. Kimsenin bilmediği hiç duyulmayan uyanışı herkese verecek.
Gear kullanmadan Ray ile denk dövüşen Luffy, G4'le gider Kaido'ya tek atar gelir. Öyle mantık mı olur la? :D Sen istiyorsun ki meyve kapasitesinin çeyreğini bile kullanmasın.

Uyanış olmadan logia gibiydi zaten şimdi tamamen Logia mı oldu anlamadim o kısmı?
Bu adamın nasıl bir meyvesi olduğunu, çalışma prensiplerini ben de anlamadım açıkçası. Eğer Amiraller gibi Haki savunması yapmıyorsa, Haki tabanlı saldırılar bile işlemiyor. Uyanış ile Logia türlerinde olmayan bir güce sahip oldu, etrafını mochi yaparak değiştirebiliyor. Logia türlerinde böyle bir şey görmedik.

Bu adamın nasıl bir meyvesi olduğunu, çalışma prensiplerini ben de anlamadım açıkçası. Eğer Amiraller gibi Haki savunması yapmıyorsa, Haki tabanlı saldırılar bile işlemiyor. Uyanış ile Logia türlerinde olmayan bir güce sahip oldu, etrafını mochi yaparak değiştirebiliyor. Logia türlerinde böyle bir şey görmedik.
Muhtemelen amirallerin hepsinde bu güç var. Aokiji ve Akauni'nun ada iklimi değiştirmesini çok mantıklı açıklıyor.

Muhtemelen amirallerin hepsinde bu güç var. Aokiji ve Akauni'nun ada iklimi değiştirmesini çok mantıklı açıklıyor.
Hayır. Onların yaptığı ile bu bambaşka şeyler. Orada meyvenin yoğun kullanımı nedeniyle yaşanan bir durum var, Katakuri ise dokunduğu yeri anında mochi yapabiliyor. Arada büyük bir fark mevcut.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık