Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar hep Luffy'nin balından, etrafındaki insanları kendi tarafına cekmesinden. :D Oda'nın sündürme politikasıyla, Kata vurdu, Luffy direndi. G4 daha yeni ortaya çıkacak gibi.:( Katakuri masum, etkili ve karizmatik de bir lider, ona bu kadar yüklenme.
Luffynin balını bilmem de etrafindaki insanlari kendine çekmesi en önemli gücü olarak bize tanitildi. Onu bal olarak kabul etmem. Kata hakkındaki soylediklerine düşünmeden imzami atarim. Birçok kişi gibi ben de kata'nin yonkou bm'nin normal komutan olarak tanitilmasini yeğlerdim. (Güç değil karakter, karizma açısından) ancak kata çalışkan densin,güçlü densin, karizma densin neyse de görev adami dersek brooka ayip ederiz. Bu ark brooktan baska kimse butun gorevleri yerine getirmeyi başaramadi.

Luffynin balını bilmem de etrafindaki insanlari kendine çekmesi en önemli gücü olarak bize tanitildi. Onu bal olarak kabul etmem. Kata hakkındaki soylediklerine düşünmeden imzami atarim. Birçok kişi gibi ben de kata'nin yonkou bm'nin normal komutan olarak tanitilmasini yeğlerdim. (Güç değil karakter, karizma açısından) ancak kata çalışkan densin,güçlü densin, karizma densin neyse de görev adami dersek brooka ayip ederiz. Bu ark brooktan baska kimse butun gorevleri yerine getirmeyi başaramadi.
Tametabakko, anzer balıdır mesela, nasıl bilmen? Kata görev adamı değildir zaten. Görev vericidir, sorumluluk üstlenicidir. Tüm tayfa adamın ağzına bakıyor.

Ciğerim Brook'un Luffy için yapmayacağı şey var mı bilmem?

Tametabakko, anzer balıdır mesela, nasıl bilmen? Kata görev adamı değildir zaten. Görev vericidir, sorumluluk üstlenicidir. Tüm tayfa adamın ağzına bakıyor.

Ciğerim Brook'un Luffy için yapmayacağı şey var mı bilmem?
Yok balini bilmem derken valina bişey diyemem de etrafindakileri cekme olayi halis muhlis kendi gücüdür manasında dedim :D
Brookla franky zaten tayfanin en sevdiğim üyeleri iki yil aradan sonra ikiside şov yapiyor. Oda monster trionun yaninda diğerlerine de ağırlık vermeye başladı. Ayni sekilde nami de tam bir mage karakter gibi hayvan gibi saldiri gucu sifira yakin savunma seklinde ilerletti. Usopp k.hakiyi duzgunce kullanmayi ogrendiginde de tayfanin legolasi olacaktir. Chopperin sa doktorluğuna daha ağirlik vermesini istiyor gibi oda. Bana gore oldukca guclu ama coğu yerde kullandirtmiyor gucunu

Luffy g4 açmak istemedi, Kata zorla açtırdı.

Bak Kata kaşınma. Bizim Luffy G5'i Kaido'ya saklamak istiyor. Uslu uslu dur yoksa sonun gardaşın Kraker gibi olacak.

G5 için çok erken... Luffy ye sadecr kraker i aldırıp adayı terk ettirseydi biz wano da sadece shogun ve Jack i görecektik. Ama katakuri yi aldıracaksa Kaido için beklentiler büyük olacaktır...

Şu an Op'nin gidişatına göre öngörüde bulunursam: Katakuri doğduğunda hiç yatmamış ve o zamandan beri de ne sırtı yere gelmiş ne de eğilmemiş... Peki ya doğuştan fıtığı varsa eğilemiyorsa?
Dövüşte Luffy'nin tekmesi Katakuri'nin apış arasına denk gelir ve nasıl ki Luffy Don Chinjao'nun kafayı düzeltti, Dogtooth'un fıtığı da düzeltir. Daha sonra Katakuri taa ne zaman beri bu ağrıyı çektiğini ama bundan kimseye bahsedemediğini anlatır. Ağrıdan dolayı sürekli dişlerini sıktığını, maskeyi takma sebebinin bunu gizlemek olduğunu söyler. Daha sonra kendi komutasındaki adamları Luffy'i desteklemekle görevlendirir ve muhteşem Hasırşapka korsanları donanmasına katılır.
Çok iyi ya :oleyo:

Luffy: Eyy Katakuri sen kimsin ya?
-kimsin sen?
-kimse bizim gearlarımızı sorgulamasın
Dövüş sonunda.
-kandırıldık. Geara ihanet ettik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık