Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gear 4 bildiğimiz "rubber ball" dan esinlenmiş bişey. Çarptığında sanki taşmış gibi can yakar ama elinize aldığınızda yumuşaktır.
Kendini şişirmeden dönüşebileceği birşey değil bu.

Yeni versiyon yapacaksa tek farkı belli bi yerini diğer bölgelere kıyasla daha fazla şişirmesiyle olur bence(tankman'da göbeğe vermesi gibi).

Speedman adında bişey gelirse ben bacaklarının vücuduna oranla daha büyük olmasını beklerim. Zaten hem poundman'da hem de tankman'da bacakları çok küçüktü. Buna rağmen dof'un tepki veremeyeceği hızda hareket edebiliyordu.
Speedman yaparsa belki katakuriye vurabilecek hıza ulaşabilir. Katakurinin de bacakları çok uzun olduğundan iyi eşleşme olur.

Gear 4 bildiğimiz "rubber ball" dan esinlenmiş bişey. Çarptığında sanki taşmış gibi can yakar ama elinize aldığınızda yumuşaktır.

Yeni versiyon yapacaksa tek farkı belli bi yerini diğer bölgelere kıyasla daha fazla şişirmesiyle olur bence(tankman'da göbeğe vermesi gibi).

Speedman adında bişey gelirse ben bacaklarının vücuduna oranla daha büyük olmasını beklerim. Zaten hem poundman'da hem de tankman'da bacakları çok küçüktü. Buna rağmen dof'un tepki veremeyeceği hızda hareket edebiliyordu.
Speedman yaparsa belki katakuriye vurabilecek hıza ulaşabilir. Katakurinin de bacakları çok uzun olduğundan iyi eşleşme olur.
Beğendim tebrikler.

Luffy nin yeni formu Speedman :gamyon:

ギア4速 = Gear 4th Speed

Yonkou already tweet

Kata'nın sözleri bu ihtimali arttırdı. Sadece bacaklarını Koka+Alev yapsa hem rahatça kaçacak hem de röveşata ile uçuracak Luffy : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık