Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle deme Luffy'i ciddiye almıyor. Sinirlenmedi de bunların hepsi oyun.
Hatta uyanışı da bu sebepten açıyor. Daha fazla eğlenmek için açıyor uyanışı öyle deme.
Daha önce eğleniyordu şimdi işi ciddiye bindirmiş, bak nasıl yakalamış bir anda :artiz:

Kata Luffy'i dövmeye başladığında eşeği suya yollasak iki tur atmıştı şimdiye :hhh:

Daha önce eğleniyordu şimdi işi ciddiye bindirmiş, bak nasıl yakalamış bir anda :artiz:

Kata Luffy'i dövmeye başladığında eşeği suya yollasak iki tur atmıştı şimdiye :hhh:
Daha öncesi için Luffy'nin tayfayı düşündüğü gibi bir bahanemiz var. Ne zaman tayfanın durumundan emin oldu Kata sinirlenmeye başladı. Daha üst düzey saldırılarla saldırdığı halde yakalamıyor. O yüzden uyanışa geçti. Luffy'nin beklemediği bir şeydi uyanış yakalandı. Sonraki bölüm nasıl ilerlediğini göreceğiz.:D

Öyle deme Luffy'i ciddiye almıyor. Sinirlenmedi de bunların hepsi oyun.
Hatta uyanışı da bu sebepten açıyor. Daha fazla eğlenmek için açıyor uyanışı öyle deme.

Kata çok ciddi ve bitirmeye oynuyor.Luffy ise bizim o bildiğimiz asıl olayını gösterdiği gerçek irade modunda değil henüz.Bunlar beni bitirmeye yetmez havasında bir luffy gördüm.Sadece uyanışta mochiyle yakalanabilecek bir durumda olduğu için g4 açmaya hazırlanıyor.Kata uyanış göstermese daha açacağı da yok g4 modunu öyle götürmeye devam edecek gibiydi.

Rakibin gücünü asıl belirleyen rakibi değil Luffy'nin tavrıdır dövüşlerinde.Lucci dövüşü mesela öyleydi.Lucci'nin daha güçlü olduğunu net olarak görebiliyorduk.Yendi Lucci'yi ama o anki gücüyle değil üzerine çok fazlasını koyarak yendi.Şu an böyle olacağını düşünmüyorum.

Katanın kız kardeşime ne yaptığını sanıyorsun diyip luffyi duvara çarpması ve sonunda germa 66’nın harekete geçmesi yeterliydi bölüm için hadi hızlandır artık

Önceki bölümlere tekrar baktım, anladım olayı. Koca Ana karadayken yine dev dalga yapabilir mi ama merak etmiyor değilim.

Diğer konuda ise zaten söylenecek daha başka bir şey yok. Koskoca yonkou sağ kolunu malum kişilerle karşılaştırmalarını geçtim birde onlardan aşağı görüyorlar şaka gibi. Şu anda Katakuri ile karşılaştırabileceğimiz Jack olabilir (sağ kolsa) ya da Marco başkası değil.
Trollük yapmak isteyenler var bence yoksa ciddi olduklarını sanmıyorum. Marco'nun meyvesi özellikle savunma açısından çok iyi. Jack sağ kol çıkarsa ki şaşırmam 5 gün iki güçlü canavara karşı dövüştü dediğin gibi Kata ile karşılaştırılabilir. Kata şu anki hâliyle -meyvedeki ustalığı, hakisi, zekâsı- amiral olsa ben şaşırmazdım.

Bu arada bu arcın kesinlikle adamı Big Mom katakuri falan değil. Karı manyak umrunda değil hiçbişey bebeliğinde de neler yaptığı belli 40 yaşında da taş gibi hatuna dönüşmüş falan çok sayko karı. :D

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama Katakuri'de eksik olan bitirici saldırı yok gibi. Tamam uyanış var, meyve kullanımı süper, hakisi çok iyi ama Kata da eksik olan bir şeyler var daha. Belki sonraki bölümlerde gösterirler. Belki meyvesiyle alakalı bir şeyler olabilir. Şu anki vaziyete bakacak olursak Kata ne kadar saldırırsa saldırsın aman aman hasar verecek gibi durmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık