Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La Jinbei gibi adam lazım tayfaya neyini beğenmiyorsunuz ? :/
Harbiden kaç bölümdür Luffy haşamat oldu ama kalıcı hasar yok bu kadar da olmaz :/
Sanji bile 2 tekmede Luffy nin dişini kırdı :(

Sanji vs sinde kendisini haki ile savunmadı...
Bizim Luffy'nin karşısında Kata yerine G4'lü Luffy olsaydı sonuç ne olurdu gençler....

Luffy 'e haksızlık ediliyor. Bu adam bitik halde
Bu dayağı yemesi normal. Aksine Cracker çok daha çabuk paketledi Luffyi.

Luffy bu yine varını yoğunu azmini ortaya koyacak.

oda'nın bölümleri böyle uzatmasını çoğu kişi aksine seviyorum.
oda her karaktere zaman ayırıyor hadinden fazla olsa bile.!
one piece'i diğer serilerden ayıran bir özellik bu belkide one piece'i one piece yapan en önemli özeliklerinden hatta en önemlisi bana göre.
iki bölümde power up alıp düşmanı haşamat eden karakterler çok yapay ve can sıkıcı ne kadar iyi dövüş sahneleri olsa da (ki one piece'nin dövüş sahneleri de çok etkileyicidir.) bunun yerine luffy'nin azmini düşmanını yenmek için gösterdiği çabayı ve aynı çabanın düşman tarafından da görmeyi yeğlerim.
13 yıldır one piece okumamın sebeplerinden bazıları da bunlardır.

Neymiş çok uzatıyormuş. Seri bittiğinde ağlayarak okuyacaksınız bu bölümleri.
Karakterlere vakit ayırması gayet doğal hem alışmamızı kolaylaştırır ben mesela hala jimbe ye alışamadım ama zamanla olacak.

Jinbei Tayfada kendine yer ediniyor yavaş yavaş Oda onu tayfaya oturtur. Luffy ulan handikapsız bir dövüşünü görelim be kardeşim adam 20 tane geçirdi ağzın yüzün kan revan birde kalk buradan dövüş kazan Katakuri'yi böyle yenerse yuh diyeceğim. Street fighter oynarken %10 gücü kalan adamın daha darbe almayan rakibini yenmesi gibi bir durum söz konusu olacak yine.

Neymiş çok uzatıyormuş. Seri bittiğinde ağlayarak okuyacaksınız bu bölümleri.
Karakterlere vakit ayırması gayet doğal hem alışmamızı kolaylaştırır ben mesela hala jimbe ye alışamadım ama zamanla olacak.
Alakası yok yarın ölsek yada oda ölse ne olacak seri ortada kalacak artık biraz vites arttırsa fena olmaz gerçekten sıkıcı ve boş bölüm okutmasın. Konu çok klasik luffy dayak yeri sonra sert bir bakış herkes oo luffy ciddileşti efso(ben dahil) rakibini yener diğer ada yine 20 hafta karakter tanıtma sonra wano kralına yardım yine güçlü bir rakip muhtemelen kaido kapışma falan öeehh yane :(

Alakası yok yarın ölsek yada oda ölse ne olacak seri ortada kalacak artık biraz vites arttırsa fena olmaz gerçekten sıkıcı ve boş bölüm okutmasın. Konu çok klasik luffy dayak yeri sonra sert bir bakış herkes oo luffy ciddileşti efso(ben dahil) rakibini yener diğer ada yine 20 hafta karakter tanıtma sonra wano kralına yardım yine güçlü bir rakip muhtemelen kaido kapışma falan öeehh yane :(
Hacım Oda az sonra da ölebilir :) OP başlarda hızlıydı grand line dan sonra hep yavaştı yani buna alışmış olmamız gerekirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık