Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu ben bu Oda'ya bir şey dememek için gayret sarfediyorum, bu adam zorla kaşınıyor. Madem bizimkiler kolayca o dalgadan çıkacaktı, o zaman niye aksiyon yaratıyorsun arkadaş? Bizimkiler dümdüz kaçsa, şu dalga olayından bir farkı olmazdı. Oda bizle dalga geçiyor resmen.
burada jinbeinin ne kadar iyi bir dümenci olacagını balık adamların tayfaya katkısını korkusuzlugunu namiden sonra tayfada en çok dusunerek hareket eden birini görünüyoruz.Bunlar güzel hareketler :D

Bölüm aşağı yukarı beklediğim şekilde gerçekleşti. Geçen bölüm dediğim gibi Jinbei yeteneklerini göstererek dalgadan kurtardı bizimkileri. Bu yeşil dalga olayı ilginçmiş. Luffy tarafında ise aynaların aslında tüm kek adasında değil Tottalanda da etkili olduğunu gördük ve böylece Luffy Kakao adasına kaçacak bu problemde çözüldü ama nasıl kaçacak Katakuri'yi yenip mi yoksa bir Impel Down havasında vur kaç mı? Bana kalırsa Luffy G4'ün yeni bir versiyonu veya bir power up olmadan Katakuri'yi sittin sene yenemez. Örnek Cracker ile olan dövüşü. Nami ve orman olmasaydı Luffy çoktan kaybetmişti. O yüzden Luffy'nin 10 saat boyunca Katakuri'yi nasıl oyalayacak; Dof da dediği ama uygulayamadığı g4 ile kapışıp 10 dk kaçış sonra yine g4 kapış 10 dk kaçış şeklinde mi yoksa başka bir şekilde mi merakla bekliyorum. Son olarak bu gidişle arcın sonu Kakao adası ve civarında son bulacak gibi ekstra bir durum olmazsa ve Luffy adamdır. Luffy'i bundan sevdik kendinden kat be kat güçlü olsa bile iradesi ile onların karşısında durması Luffy'i Luffy yapan budur.

Bölüm leş oda reiz bir arpa boyu ilerletmiyor.Dövüş sahneside çok çizmiyor işi gücü saçma sapan animedeki gibi doldurma sahneler çizme.Hayır yani dövüş çizmiyorsan hikaye ilerlesin arkadaş.

Valla ben böyle boş bir karakter görmedim, kaç haftadır dövüyor Luffyi hala kayda deģer bir hasar yok. Akainu olsa 2 hamlede eritirdi Luffyi. :(
Hahaha yarıldım çok realist bir yaklaşım ama senaryo işliyor yapacak birşey Yok yada saldırı gücü sanıldığı kadar güçlü değil yada daha yeterince ciddi olmadığından vs vs gidebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık