Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine başladık bak işte lencilere :D
Bu kanıya nerden vardın? Ömrü boyunca yara almamış BM Karasakalla karşılaşsa yumruğundan sağ kurtulamazdı karasakal :/
yami yami sayesinde öncelikle bm meyve yetenekleri sifirlanacakti buna ek olarak gura gura nomi gücü bahsediyoruz 2-0 yenik duruma dusucek olan bm nasıl yenmeyi planlıyordu ? buna attı yeten shanks yüzündeki yaraya wb tayfasına iken meyve gücü olmadan sebeb olan kişide karasakal bence karasakal yabana atılmamalı

Artık kendilerinin kurtulması lazım. Bir dış güç daha bunları kurtarırsa işin suyu çıkar artık. Bu kadar da bal olmaz arkadaş. Bir işi de kendiniz yapın derler adama.

Kendi başlarına bir şekilde kurtulamayacaklar ise neylerine güvenip de o adaya gittiler öyleyse? Gelmesin dışarıdan yardım mardım. Öyle saçma iş mi olurmuş?

Germa, Bege ve Balıkadamlar var.

Deniz geliyorken Balıkadamların gelmesi daha bir mantıklı. Tayfanın kaçmasına yardım ederler işte. İlla BM'ın devre dışı kalması gerekmiyor.

Pekoms hiç bişey yapamadı belki o yardım eder. Gerçi o, Luffy'ye de yardım edebilir.

Bu olaylardan sonra tayfa kaçarsa Big Mom BAA'yı yok etmez mi? diye düşünenler olabilir. Bu olaylardan sonra tayfa kaçarsa Big Mom BAA'yı yok eder etmesinede önceliği Luffy'nin peşine takılıp fişini çekmek olur. Kendi koruması altında olan adayı yok ederek Luffy'e misilleme yapıp dünyaya mesaj veremez. Prestijini bozan korsan tayfasını ortadan kaldırmak ilk önceliği olur.
Bu da benim 1-2 sene önce Big Mom ve Kaidonun Luffyler yüzünden karşı karşıya geleceği senaryonun temelini atar. Nasıl ama :cool:

Bu olaylardan sonra tayfa kaçarsa Big Mom BAA'yı yok etmez mi? diye düşünenler olabilir. Bu olaylardan sonra tayfa kaçarsa Big Mom BAA'yı yok eder etmesinede önceliği Luffy'nin peşine takılıp fişini çekmek olur. Kendi koruması altında olan adayı yok ederek Luffy'e misilleme yapıp dünyaya mesaj veremez. Prestijini bozan korsan tayfasını ortadan kaldırması ilk önceliği olur.
Bu da benim 1-2 sene önce Big Mom ve Kaidonun Luffyler yüzünden karşı karşıya geleceği senaryonun temelini atar. Nasıl ama :cool:
Oldukça başına buyruk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık