Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle çıkarsa işin ucu power up'a bağlanacak gibi. İnşallah meyve üzeri bir şey olmaz baydı meyve olayı, lastikten bu kadar şey çıkarmak mantıksız geliyor git haki üzerinden yürü mangaka bey, hani bunun potansiyeli...

Tsunamiden niye korkuyorsunuz ki, jinbei varken.Mangaka zaten mf savaşında tsunamiye karşı jinbeiyi gösterdi,mahkumlar ve luffy onun sayesinde denizin dibini boylamadı.Aynı şey olur yine,jinbei gemicilik manevrasıyla yada önceden nasıl kurtardıysa o şekilde kurtarır bizde görmüş oluruz.

WB yerine BM olsaydı MFde işler farklı olurdu dediğimde bazı arkadaşlar tepki gösteriyordu, haklılığım ortaya çıkıyor yavaş yavaş. WB tsunami yaptığında Aokiji dondurmuştu eğer orda BM olsa denize veya Aokiji dondurduğunda buza ruh verip mahvederdi ortalığı. Kadin bildiğin doğal afet. WB metal duvara karşı çaresiz kalmıştı Jr Oars olmasa geçemezlerdi. Orada BM olsa metale ruh verip golem yapabilirdi. Pxe bile ruh verebilir bence bu kadın olay mangakanın hayal gücüne kalmış. :)

WB yerine BM olsaydı MFde işler farklı olurdu dediğimde bazı arkadaşlar tepki gösteriyordu, haklılığım ortaya çıkıyor yavaş yavaş. WB tsunami yaptığında Aokiji dondurmuştu eğer orda BM olsa denize veya Aokiji dondurduğunda buza ruh verip mahvederdi ortalığı. Kadin bildiğin doğal afet. WB metal duvara karşı çaresiz kalmıştı Jr Oars olmasa geçemezlerdi. Orada BM olsa metale ruh verip golem yapabilirdi. Pxe bile ruh verebilir bence bu kadın olay mangakanın hayal gücüne kalmış. :)
Sonuna kadar katılıyorum. BM farklı bir seviye. WB'nin hastalıktan bitap düşmüş hâliyle kıyaslanamaz.

Her yonkou Wb'nin MF halinden güçlüdür demiştim. Hala da diyorum.
Dünyanın en güçlüsü olarak tanıtılmış bir karakterden bahsediyoruz, bence biraz abartıyorsun.

Daha önce çok tartışıldı, o yüzden tekrar uzatmayacağım.

''WB kaybetti çünkü güçsüz ve yaşlıydı''
yaklaşımını kolaya kaçmak olarak görüyorum.

Farklı bir sürü etken var saymakla zor bitirebileceğim.

Özet olarak söylemeye çalıştığım şey Oda'nın Wb'nin bütün güçlerini göstermediği, ilerde flashbacklerle göstereceği.

Oda kısıtlardı BM'yi.

Yalnız logia meyvesi elementi üretip yayabilir. Aokijinin denizi dondurması saçma değil yani. Sonuçta Logia Kullanıcısı ölse bile ürettiği (ateş,buz,kum,gaz vs.) şey kaybolmuyor. BM paramecia. Güçlerin kullanılamaz hale geldiği denize meyvesi ile ruh vermesi bana çokta tutacak gibi gelmedi.
Law'ın açtığı daire iptal olmuyor, Perospero'nun çıkardığı şeker gitmiyor sonuçta.

"Hello? I'm sorry Luffy, we... might be done for.'" Bu sözü söyleyen kim ve şair burada ne söylemek istemiş anlamadım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık