Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm cok iyiydi beğendim.Katakuliden madmax havası tavan yapıyor zaten adam guclu tecrube ve k.h kullanıyor luffy yaptığı haraketleri oncenden sezip bastıryor ama genede luffy kolay yenilcek biri değil bu da bana dovusun bitmeyeciğini gosteriyor yani yarım kalabilir

Daha savaş yeni başladı, konuşmak için çok erken.

Şu an ikisi de birbirini tartıyor.

Ne olacağını zaman gösterir ama luffy'nin yenileceğini düşünmüyorum. Bana Lucci vs'si olacak gibi geliyor.
En son sahnede Luffy duvarın içine girmiş, Katakuri işe çizik bile almamıştı. Bu nasıl birbirini tatmak anlamadım.

Densetsu'ya hak verdim G5 için henüz erken. Kata'da G5 açacaksa Kaidou için bi G10 falan gerekir. Kata, Luffy'nin güdümlü yumruğunu taklit edemez gibime geliyor. Bence Luffy'nin aklında da bu var.

En son sahnede Luffy duvarın içine girmiş, Katakuri işe çizik bile almamıştı. Bu nasıl birbirini tatmak anlamadım.
Karşında gücünü kestiremediğin bir rakibin varsa ilk önce en güçlü saldırılarını atmazsın.

Şu ana kadar ikisi de birbirini denedi ve Kata'nın fiziksel gücünün g4'süz Luffy'den üstün olduğu gösterildi,
gomu gomu'nun da mochi mochi'ye karşı daha zayıf olduğu Kata'nın ağzından belirtildi.

Oda şu an Kata'yı bir sağ kol ayracı olarak kullanıyor diğerleriyle arasındaki farkı göstertmek için.

Ve son olarak Luffy her arc rakibinden ilk başta ciddi darbeler aldı (çünkü Oda böyle işliyor adamın stili bu); gerek Croco, gerek Enel, Lucci, Macellan... Darbe almakta dövüşün bir parçası elbette ki eğer Luffy'e dayak atmakla bir şey olsaydı Bellamy KK olmuştu şimdiye.

Luffy'nin g4'le Kata'ya yapacağı en mantıklı ve en etkili saldırı culverin olabilir. Teknik itibariyle takip edilmesi zor bir saldırı. Lakin Katakuri gibi birine sürekli bu saldırıyı kullanamayacağın gibi böyle bir saldırıyla da onu yenemezsin. Işin içine haki artışı gibi bir olay girmez ya da 3. bir kişi dahil olmazsa olay yine saçmalamaya doğru gider (Luffy galip gelirse tabi).

Bigmom ap ayri seviye. Katakuri bu kadar güçlüyken onu muhattap almayan Bigmom canavarın ötesi.

Tüm çocuklarını tek başına yener bu karı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık