Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo'nun 600, Smoothie'nin neredeyse 1B olduğu yerde saçma buldum.
BM Korsanları direkt balon gözümde, Oda güzel şişiriyor.
Ilk evlatlardan. Arcın başından beri ön planda. Zeka ve taktik olarak da iyi. Meyvesi de etkili. Brook ve Chopper ı saniyede çöp etmiş.

Demek ki komutanlardan sonraki en güçlü adam. Oda böyle tasarlamış.

Mantıklı açıklaması varken kafanızdaki şeye uymadı diye eleştirmek ne kadar doğru?

Adamı çöp beklediniz komutanlardan sonraki en güçlü kişi işte. Oda böyle tasarlamış.

Sonunda çok iyi bir bölüm geldi.
Pedro ölmese bile saygıyı hak etti. Önemli olan ölmesi değil, bu hareketi yapmasıydı. :respect:

Oda 1 hafta ara verdi, ben yaklaşık 1-2 ay ara vereceğim. Bitmiyor lanet arc.

Perospero 700 milyonmuş. Normal bir ödül. çünkü gördüğümüz kadarıyla baya güçlü bir logia.
Perospero logia mı ?
Bölüm harika Pedro da ilerleyin falan demiş herhalde ölüyor kral adamdı vesselam.
Katakuri o ney lan kolunu falan uzatıyon Allah aşkına bigmom da bombadan etkilenmişken Lütfü g4 aç da şu katakuriye iki tane yapıştır daha da bişey istemiyorum

Pedro ölmez onu geçelim.

Mangaka ödüllerle birlikte zaman kavramının önemini vurgulamak istiyor bence. Bir zaman atlaması daha gelecek mi sorusuna bir kez daha göz kırpıyor diye düşünüyorum. Yine de Prospero'nun ödülü biraz abartı kaçmış.

Gömlek yine daraldı. Mama buradan da sağ salim çıkıp Kata ile araya alır bizimkileri. Ki Amande de geldi. Işler sakat. Bu sefer ne olacak bakalım.

Choppi kalem-mürekkep israfi.

İyi bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık