Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda artık bombalardan medet ummaya başladı bu kötü oldu.Once tamabeko sonrada bombacı mulayim pedro bir bomba aksiyonudur gidiyor.
Koskoca marinford savaşında bir Allahın kulunun aklına gelmemis mi bomba kullanıp duvarları patlatmak peh ki ne peh...Artik kabak tadı vermeye başladı hem de bir yonkouya rağmen...Odada biliyordur bunu bence ama buda böyle olsun tarzında düşünüyor büyük ihtimalle...

Katakuri abimiz geleceği görebilen bir şahsiyet, Luffyden gelen red hawkın nereye geleceğini bilebilir, bu sayede o kısmı logia olmadan logia özelliği kullanan meyvesinin yeteneği ile boşaltmış içinden geçmesini sağlamış olabilir.
Sanki buna benzer bişey amazon lily'deki kız kardesler de yapıyordu. Sağa yumruk sola tekme gibi kıvrılip duriyorlardı. onlar da katakuri abimiz gibi mi yapıyordu acep

Kaçış bölümleri harika olmuş, Pedro'nun fedası nirvanaydı. Ölmesi gerekirken canlanan birileri olmadığı sürece 10/10 :)

Oda artık bombalardan medet ummaya başladı bu kötü oldu.Once tamabeko sonrada bombacı mulayim pedro bir bomba aksiyonudur gidiyor.
Koskoca marinford savaşında bir Allahın kulunun aklına gelmemis mi bomba kullanıp duvarları patlatmak peh ki ne peh...Artik kabak tadı vermeye başladı hem de bir yonkouya rağmen...Odada biliyordur bunu bence ama buda böyle olsun tarzında düşünüyor büyük ihtimalle...
O zamanlar E. Oda'nın aklına gelmedi diyelim :)

20 yıldır çizmek değil de yazmak biraz problem aslında...

E. Oda'nın var mı bilmiyorum ama gerçekten iyi birkaç tane hikâye editörüne ihtiyacı var. Şuan olanlar muhtemelen Oda'nın egosunu şişirmekten başka işe yaramıyorlar.

E. Oda da insan en nihayetinde. Deli gibi çalışıyor bu adam. Bu süreçte bazı durumlarda ona "bi saniye dur" diyecek birilerine ihtiyacı var.

birkaç bölüm maraton yapıp geldim şimdi. Biriktirdiğim aylara rağmen okuduğum bölüm sayısına girmeyecem.
Yalnız bu kadar ara verince dikkatimi çekti bence ODA'nın yazarlığında bir sıkıntı yok. Aksine ilk bölüm neyse güncel bölümlerde o. Serinin temelleri hala yerinde mesela. Ancak zaten bunu sevdiğimi fark ettim. Bu yüzden bence asıl sorun editörlerde. Nerede Kumanın renklerini güncelleyelim diyen editör nerede sabondy'de supernovaları gösterelim diyen editör. ODA çizgisini bozmaz herkes ana karakterin gözleri neden küçük parlak büyük çizsene diyen ODA yine bildiğini okuyor ancak editörün yorumlarından kaynaklı bir eksiklik var şu anda bana kalırsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık