Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barto senin ayarın yok mu koçum. Yonkou lan o yonkou nasıl bi yürek yedin :D Allah bilir işemiştirde bu manyak bayrağın üstüne.

Yüksek ihtimal en sağdaki arkadaş Bartonun yanına uğrar.

Tahminleri alayım? Sizce Bartonun yanına Shanksın tayfasından biri uğrar mı? Uğrarsa kim olur?
Maymunuda yollayabilirler :D

Suyun içinde yüzen o kaplanda neyin nesi?

O şimşeğin o kadına zarar vermeme ihtimali yok. En azından makyajını akıtmıştır diye tahmin ediyorum.
Şimdiye kadar LinLine en çok fiziksel hasarı veren kişi Nami diyebiliriz.

Zeusun aklı başına geldiğinde merak ediyorum LinLin ceza verecek mi?
O Kaplanı daha önce gördük. Sen teorisyen adamsın o kaplanı nerede gördük bul ve yardim kimmiş çöz.

Rockstar gelir.

Filler bolumlerde Zoo ya gitmeden once Luffy ve Shanks ın hikayesini dinleyip tayfasına anlatmıştı. Ama dediğim gibi Filler...

Nerde gördük?

Rockstarı WB gibi bi adama yolluyor Bartoya yollayıpta adamın kalitesini düşürmez bence. Birde posta hizmetlerimi lan bu adam her yere bunu göndersin :D

Biliyor bence.
Nerde gördük?

Rockstarı WB gibi bi adama yolluyor Bartoya yollayıpta adamın kalitesini düşürmez bence. Birde posta hizmetlerimi lan bu adam her yere bunu göndersin :D

Biliyor bence.
Oda eski karakterleri kullanmayı seviyor ya ondan onu yollar dedim bi de çaylaktı o da. Ödülü 100 milyondu sanırım şimdi 300 olmuştur Barto için iyi kapışma olur baya.

Bu bir balıkadam vardı ya deniz kralları sürüyordu. Oradaki deniz kralları hayvanlıydı fil, zürafa falan sanırım birisi de kaplandı.

kaç haftadır diyorum bunlar barışacaklar (kaçmaları veya savaşmaları saçma kalıyor)
Pekomsda arabuluculuk yapacak barışmaları için
O pastayı sanji yapacak
brookla BM evlenecek

kaç haftadır diyorum bunlar barışacaklar (kaçmaları veya savaşmaları saçma kalıyor)
Pekomsda arabuluculuk yapacak barışmaları için
O pastayı sanji yapacak
brookla BM evlenecek
Kendi öz oğlunu öldüren Mom:
Düğünü berbat eden
Çay partisini berbat eden
Üç komutanından birini indiren
Kendi emri altındaki adamının ihanet etme sebebi olan bir tayfayı Pekoms sayesinde affeder mi? Mantıksız.

Sanjinin Momun kızıyla evlenmesi durumunda tayfa Big Mom korsanları altına girecek, Brookun Ana ile evlenmeside aynı sonucu doğurur. Yani o da imkansız.

Kaçmaları veya savaşmaları neden saçma kalıyor? Neye göre?

Oda eski karakterleri kullanmayı seviyor ya ondan onu yollar dedim bi de çaylaktı o da. Ödülü 100 milyondu sanırım şimdi 300 olmuştur Barto için iyi kapışma olur baya.

Bu bir balıkadam vardı ya deniz kralları sürüyordu. Oradaki deniz kralları hayvanlıydı fil, zürafa falan sanırım birisi de kaplandı.
Deniz krallarından birisi kaplanmıydı ki. Hatırlamıyorum bir bakayım. İçimden bir ses o kaplanın büyük bir rol alacağını söylüyor ama hadi hayırlısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık