Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KİM NE DERSE DESİN BENCE EN GÜZEL KAPAK HIKAYESI BU SIRF BU KAPAK İÇİN ÇOK İYİYE BASIYORUM..

VAYBE NAMİYE BAK SEN YOUNKO YA DEĞDİRDİ ÇUBUĞU.

BENCE VEGAPUNK HİKAYE DOSLAR OP EVRENİNİN YEGANE DAHİSİ USSOP DUR ADAM YOUNKO İNDİREN ÇUBUK YAPTI DAHA NE YAPSIN..
BAK SEN ŞU ÇUBUĞUN HÜNERLERİNE BAK HELE HELE
Öncelikle sakin ol heyecanını anlıyorum. Şimdi sakince Caps Locku kapat :D Bende kapak hakkında aynı şeyleri hissettim bu arada.

Kakao adasına kaçarlar Sanji ile :D Orda 3ü beraber kek yaparken bizimkiler de gemiyi ele geçirip denizdeki zorlu bir mücadele ile oraya gelecekler.
Cidden komutan ordan ters köşe gelecek. Puddingin amacı kek felan yaptırmak değil bence hepsini alıp kaçmak. Tabi Chiffonu niye aldı o zaman orası soru işareti?

BM'nin meyvesi ruh meyvesi zaten. Meyve yeteneği=ruh. Fiziksel bedeni varsa neden Luffy zarar veremedi, açıklar mısın? Mesele burada zaten. Başka bir açıklama gelmiyor aklıma. Senin geliyorsa söyle. Dediğin gibi Brook da Jimbei tarzı hasar vermiş olabilir. O konu belli değil. Her halükarda bir antilik mevzusu var.

H.haki'nin ruha etki edebileceğini düşğndüğümüz için onun işe yarayabileceğini belirttim. Neresi çelişki?
Saçma bir şeye mantık yüklemenin bir anlamı yok, anlatmak istediğim husus bu. Aslında Luffynin saldirısı Proyu dağıtıyor, Pronun ağzı yüzü yamuluyor, bilincini kaybediyor sonra bir bakıyoruz hoppa deyip yenileniyor. Saçmalığın daniskasi bir sahne bu. :)

Fiziksel formu olmayan bir şey nasıl sudan buzdan zarar görüyor, hiç etki etmeden içinden geçip gitmesi lazım halbuki. Madem fiziksel formu var o zaman Luffynin gatlinginin de Proyu dağıtması ve Pronun hoppa deyip toplanamamasi gerekir. Mangakanın oldu bittiyle oluşturduğu bir seye kulp takmaya gerek yok bana kalırsa ama siz bilirsiniz tabi. :)

Öncelikle sakin ol heyecanını anlıyorum. Şimdi sakince Caps Locku kapat :D Bende kapak hakkında aynı şeyleri hissettim bu arada.

Cidden komutan ordan ters köşe gelecek. Puddingin amacı kek felan yaptırmak değil bence hepsini alıp kaçmak. Tabi Chiffonu niye aldı o zaman orası soru işareti?

Başkan mobilden giriyorum farkında değilim

Bunun hakkında konuşmak için yeterli bilgimiz yok tabi. " Deprem kati bir sey degil ki ekleyebilsin" dediğin için söyledim.
Mochiye haki ekleniyorsa ya da Lawın operasyonunu engellemek için haki yetiyorsa görünmeyen şeylerede haki eklenebilir diye düşünüyorum.
Mochi katimsi. Ben hala Kata'nin kullandiginin haki mi yoksa mochi rengi mi oldugundan emin degilim. Zira mochiler renk renk olabiliyor. Kaldi ki haki ise bile benim kendimce olusturdugum haki mantigimla celismiyor.
HH'den bahsedilmis, HH BH'nin bir turu degil, darbe icin kullanilmiyor. Hayvan falan ehlilestiriyor bir de copleri bayiltiyor. Luffy'de var diye sanki farkli anlamlar yuklenmeye calisiliyor.
Brook ve Cho neyine guvendi anlamadim. O gemide Kata var :(

Belki de Chiffon'u Mom'a yem olarak atacak :D Bunu rehin alarak Bege'i yakalarsınız Mugileri bırakın der pis gacı.

Bana daha öyle geliyor ki mangaka Sanji'ye yemeklerin iyileştirici özelliğini kullandırtacak. Hatta Pudding'e de öğrenebilir, BM'yi böylece yavaş yavaş iyileştirebilir. Belki bunu duyan BM tayfası da müsamaha gösterir kaçmalarına ki en yüksek ihtimalle de Katakuri düşünebilir bu ihtimali. Sonuçta BM'nin bu çılgın atma durumları hepsi için tehlike arz ediyor.

Zeus mükemmel bir şey. :rolleyes: Keşke tayfaya katılsa ama Mom'dan ayrılamaz.
Kapak hikayesi çok iyi gidiyor. Barto yine göstermiş çılgınlığını. :S Shanks'ı ya da tayfasında birilerini görsek fena olmaz.
Morgans ne yapıyor merak ettim. Diğer bölümde görürüz umarım.

Buraya da yazayım. Pro'ya B.hakinin etki etmemesi normal. Çünkü bir bedeni yok. Sadece ateş ve Big Mom'ın ruhu. Neye hasar verebilirsin? Ruha. Ruha hasar verebilmen için de ya Brook gibi Ruh Kralı olman lazım ya da Shanks seviyesinde bir adam olup H.haki kullanman lazım. (Bence.)

Jimbei'nin hasar vermesinin de mantığı; haki bilmeyen Luffy'nin Croco ve Enel'e hasar verebilmesine benzer. Su ateşi söndürür. Bu kadar basit.
Hala Reiper i ciddiye alan var ya. Belki tanimyorsun ama yardimci olayim adamin isi bu gelir OP okur en kotuye verir kendince mantik kurar atar yemi bekler takilan var mi diye tartismak icin. Hic ciddiye alma derim.

Saçma bir şeye mantık yüklemenin bir anlamı yok, anlatmak istediğim husus bu. Aslında Luffynin saldirısı Proyu dağıtıyor, Pronun ağzı yüzü yamuluyor, bilincini kaybediyor sonra bir bakıyoruz hoppa deyip yenileniyor. Saçmalığın daniskasi bir sahne bu. :)

Fiziksel formu olmayan bir şey nasıl sudan buzdan zarar görüyor, hiç etki etmeden içinden geçip gitmesi lazım halbuki. Madem fiziksel formu var o zaman Luffynin gatlinginin de Proyu dağıtması ve Pronun hoppa deyip toplanamamasi gerekir. Mangakanın oldu bittiyle oluşturduğu bir seye kulp takmaya gerek yok bana kalırsa ama siz bilirsiniz tabi. :)
Pronun tepkiye bakar mısın? Ubububu :D Hiçbir etkisi yok la. Luffy haki kullandığı için yanıyor, Pro bir bedeni olmayan meyve kullanıcısı gibi olduğu için etkilenmiyor. Ateşi çubukla dövmek gibi birşey bu :D

İllaki bir mantığı vardır. O yüzden arıyorum ben de. Orada olan şey ateşin dağılması gibi duruyor. Hasar yok yani.

Ateş de bir varlık tabiki ama şöyle düşün; ateşe hızlıca yumruk atıp dursan ne olur? En fazla rüzgardan dolayı dağılır. Su dökersen nolur? İçinden geçmez değil mi? Bence aynı mantık. Dediğim gibi bence. :)

Yani Luffy ateşe dokunuyor ama zarar veremiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık