Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hafta güzel olan tek şey bu poster sanırım.
Keşke Sabo ile Ace şapkaları değişseydi.
Bir de anlayan var mı bu posterin amacını? Alakasız kişiler bir arada.

DipJoke: Doffy'nin tayfaya katılacağı kesinleşti. GG WP
Shanks'ın yanında Sabo ve Ace var. Sabo bir şekilde Shanks ile irtibat kurmuş olabilir Ace gibi ya da BB saldırısı sonrası Hükümetin eline geçmiş olabilir neden dersen, orada Dof var. Dof şu an Impel Down'da muhtemelen. Sabo'da orada olabilir. Reiju'da bir şekilde Hasır Şapkalara katılabilir ya da bir yerde yolları kesişecek tekrar. Marco sake içiyor Shanks'ın yanında. Shanks'a katılabilir sonradan ya da Neko nerede olduğunu biliyorum demişti belki Shanksladır. Crocodile da belki WB korsanlarına katılabilir. Luffy'nin arkasındaki Hancock galiba. Luffy'nin Impel Down'a girmesini sağlamıştı. Nedense Sabo yakalandı gibi hissettirdi bu da bana.
Edit: Croco reis Cavendish'e bakıyor gibi geldi. Harcamış olabilir onu :at:

Son düzenleme:
Rica ederim. Aslında 'ambush' anlam olarak pusu kurmaya, pusuya yatmaya daha yakın bir kelime ama çok açık bir şekilde ortada olduklarından tuzak kurmak olarak çevirdim onu. Gerçek anlamı: saklanıp birini beklemek ve sonra da ona sürpriz bir saldırı yapmak.
Tüh kafamda pek çok şey canlanmıştı oysa. En azından bir ingilizce kelime öğrenmiş oldum. Tekrardan teşekkürler.

Şu içerde gezen avel askerlerden biri çok bekliycez herhalde ben bi çay koyayım dediyse Jinbei yine haşlar Katakulliyi :D
Çevredeki binalardan birkaç parça şeker vs alırlar. Şeker de Katakuri'yi çeker ve kaçış tamamlanır.

Yok daha neler :D Nami BM nin bu yıldırım şeyini peşine taktı.E.Oda ne yapar eder onu Nami nin kontrolüne sokar. Nami de kendi limitinde muazzam bir power up almış olur.
Öyle bişey olacaksa hemen hazırlıklara başlayalım. Ben kepçeyi getiriyorum, derin ve geniş kazalım ki BM sığsın. Off of gömülecek çok işimiz var :/

gzgn

Öyle bişey olacaksa hemen hazırlıklara başlayalım. Ben kepçeyi getiriyorum, derin ve geniş kazalım ki BM sığsın. Off of gömülecek çok işimiz var :/
Bnm tahminim böyle. Şu son arcı gördükten sonra her şey mümkün görünüyo artık. BM ye bir şey olmaz daha. E.Oda onu son karşılaşmaya hazırlıyo. Yoksa bu arc ta olanların hiçbir anlamı olmaz

Tüh kafamda pek çok şey canlanmıştı oysa. En azından bir ingilizce kelime öğrenmiş oldum. Tekrardan teşekkürler.
Editliyorum şimdi başkalarının da kafasını karıştırmayayım :)
Katakuri gerçekten muazzam bir karakter ama tek kaçış yolları olan gemiyi yok etmemesi hâlâ kafama yatmadı. Gerçi Mont D'or'un dediğine göre tüm adayı savaş gemileriyle kuşatmışlar. Jinbei'nin Zeus için dediği "Bu şeyin sadakat duygusu var mı?" lafı da garibime gitti. Kendisinin ne olursa olsun BM'ye yaptığı ortada. Onun dışında Luffy hâlâ Nami tarafından kontrol ediliyor dövüşmek istemesine rağmen.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık