Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu kapak resminden yola çıkarak daha önce söylediğim bir şeyi tekrar etmek istiyorum,

Doflamingo'yla beraber Crocodile savaş lordları arasında en klas düşmandı.

Dof ve Croco'yu tekrar göreceğimizi hissediyorum ve bu beni keyiflendirdi.

Enel'den daha iyi yıldırım, Ace'ten Daha iyi ateş kullanıyor. Kılıcıda Mihawktan iyidir belki. Eee bu karı ne la böyle tüm karakterlerin toplamı gibi. Yahu şu arc nasıl kötü ya. görmüyonuz mu mis gibi. ağzım kulaklarımda okudum lan. :D
Ben onu tespitini yaptım. :oleyo:

One Piece art arda izlenince çok daha zevkli oluyor zaten, biraz detaycı bir seri olduğu için yavaş ilerliyor. Güncele gelen kişilerin sabırsızlık ve tahammülsüzlükleri beğenmeme algısı oluşturuyor.

Örneğin bir seri 999 bölüm boyunca mükemmel gitsin, 1.000 bölüm çok kötü çıksın. Seri için düşünceleri nasıl diye sorsalar, eh fena değil derler.
Örneğin bir seri 999 bölüm ortalama gitsin. 1.000 bölüm çok iyi çıksın. Seri için düşünceleri nasıl diye sorsalar, eh fena değil derler.

Benim öğrendiğim bilgilere göre insanlar bir sürecin en kötü anı ile son anının ortalamasını alarak o süreç hakkında fikir belirtiyor.

Enel'den daha iyi yıldırım, Ace'ten Daha iyi ateş kullanıyor. Kılıcıda Mihawktan iyidir belki. Eee bu karı ne la böyle tüm karakterlerin toplamı gibi. Yahu şu arc nasıl kötü ya. görmüyonuz mu mis gibi. ağzım kulaklarımda okudum lan. :D
Kötü değil. Big Mom'a güçsüz diyen de bence hater falandır.

Sadece Luffy ve tayfasına çekilen şansın kıyağın bir sonu olsun istiyorum.

Ben onu tespitini yaptım. :oleyo:
:sapkali:
Kötü değil. Big Mom'a güçsüz diyen de bence hater falandır.

Sadece Luffy ve tayfasına çekilen şansın kıyağın bir sonu olsun istiyorum.
Ana karakter zatende yani şanslık olayda yok yani şuan her yer tutulmuş. Kaçışları kapalı ya yardım ya kapışıp ölecekler. Görmüyon mu. :( Kata Önde Mom Peşlerinde çıkmazdalar ne istiyonuz öldürsün mü ana karakteri.

Aslında var ya. Hiç de mantıksız değil. Bu kadın kendi ruhundan verdiğine göre Zeus, Prometheus ve Napoleon üç farklı karaktere sahip. Zeus, BM gibi aç gözlü ve şu an bir nevi gözü elektrikten başka bir şey görmüyor. Prometheus, BM'nin öfkesi olabilir. Napoleon ise doğrudan kadının tepkilerini yansıtıyor.
:alkis:

Harbiden spoiler yine doğru çıktı. Zeus'un tipi ve BM'nin düşüşü :hhh:
Katakuri kurulmuş Sunny'e :artiz:

Luffy falan da bayağı benimsemişler Zeus'u kesin tayfada diyorum :D Gelelim Prometheus'a bildiğin üstüne oturmuş King Baum'un. Bu sefer ölmüş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık