Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam gemi tayfa üyesi, ölemez falan ama hareket edemez hale getirmişlerdir umarım, yoksa bu kibir ve kendine güvenle bile açıklanamaz. Kata var birde işin başında.

Kötü bile değil Vasat bu bölüm.1gram bile ilerlemedik zaten.1 hafta bekletti bide.Kalbim kırıldı.Hayal kırıklığına uğradım
Yalnız vasat iyi ve kötü ortası bir şey oluyor :üzgünüm:

Katakuri'nin canına tak etmiş artık bence BM'nin saçmalıkları. Luffy'i de gördü salak falan ama en azından tayfasını düşünüyor, Luffylere katılmaya karar verdi. Whole Cake'ten Jinbei, Zeus ve Kata ile ayrılacağız. Güzel oldu Kaidou için ihtimaller biraz arttı :oleyo:

Edit: Bir de Sanji'nin eşi Pudding vardı onu unutmayayım. Keşke Reiju'da gelseydi üye sayısı fazla denirse Usopp, Chopper, Nami'yi atabiliriz sıkıntı yok.

Biliyorum. :oleyo:

Bu arada Katakuri'nin gemiyi parçalamamasını şu anki tek sebebi, Luffy'lerin gözü önünde parçalayacak olması. Bu gemi de parçalanacak diye düşünüyorum ben zaten, bir kısmı şu an parçalansın. Bir kısmı Wano'da. Elbaf'a gidince yaparlar bir tane antik silah gemisi.
Sunny ölsün.

Bölümden umudunu kesen arkadaşlar kapağı beklesin bari : ))
Kapakta Shanks 'ın ruhu önünde diz çöküp tövbe istenecek. :) Bu vs analizini yapan herkes nami; zeus u bloklar dedi zaten. Öfkeli orduda da Zeus u manipüle edip rakiplere salmıştı. Bunu da kendi ağzıyla söyledi. Ama yine de Zeus ün yaraticisi(haşa) oradayken emrine almasını bir çok forum eleştirecektir. Mantığı bıraktık bu seriyi takip ederken ama beynimizi de yakmasınlar...

Şu arc da biri çıkıp da güzel arc vay be falan demesin. Adam Sanji yılı olacak dedi Germa66 yı yerin dibine soktu. Zaten Sanjiyi artık son zaman atlamasından sonra hiç göstermedi bile sürekli ezdi. Bari Yonkou ya karşı yapma ayıp yani Yonkou.:oleyo2:

Kapakta Shanks 'ın ruhu önünde diz çöküp tövbe istenecek. :) Bu vs analizini yapan herkes nami; zeus u bloklar dedi zaten. Öfkeli orduda da Zeus u manipüle edip rakiplere salmıştı. Bunu da kendi ağzıyla söyledi. Ama yine de Zeus ün yaraticisi(haşa) oradayken emrine almasını bir çok forum eleştirecektir. Mantığı bıraktık bu seriyi takip ederken ama beynimizi de yakmasınlar...
Sanki Barto adada biraz zorbalık da yapıyordu : ))

Evet bu gün o bölümü tekrar okudum. Zeus ya da prometheus bunlardan bir şey beklemiyordur kimse zaten. Sonuçta daha bebe iken dev deviren Mom'da Zeus mu vardı. Ama bu aradan çıkarmalar benzerleştikçe millet isyan ediyor sanırım. Bilmiyorum bakalım ne göreceğiz yarın.

Şu arc da biri çıkıp da güzel arc vay be falan demesin. Adam Sanji yılı olacak dedi Germa66 yı yerin dibine soktu. Zaten Sanjiyi artık son zaman atlamasından sonra hiç göstermedi bile sürekli ezdi. Bari Yonkou ya karşı yapma ayıp yani Yonkou.:oleyo2:
Sanji'nin tek gelişmesi daha çok DJ ya da yemek yetenekleriyse ben de üzülürüm. : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık