Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okuduğum tüm seriler bozdu. Bir tek One Piece bozmaz, diyordum, artık emin değilim. İlk defa One Piece'den gerçek anlamda soğudum.

-Big Mom'ın tüm ağırlığını bitirdi. Ve okuyucuların bundan sonrası için şöyle düşünmelerine sebep oldu; "Düşman ne kadar güçlü olursa olsun, karşısına Hasır Şapkalar çıktığında bir şekilde zayıflar ve tüm düşmanlara karşı tayfanın bir şansı var. Kaido'ya karşı bile. Ve bu tayfanın gücüyle değil, şansıyla alakalı. Böylelikle benim gözümde Kaido'nun da bir ağırlığı kalmadı. Bir şekilde yenilir.

- Luffy'nin içini boşaltmaya devam ediyor. İyice umursamaz, lakayt bir tip oldu. 20 bölüm önceki Sanji mevzularında o kadar duygusal ve ciddi davranan Luffy bir anda nasıl bu hale geldi? Duygusal geçişler bu kadar hızlı ve ciddiyetsiz olmamalı.

Yapma be Oda. One Piece'i komple bitir ama bu şekilde süründürme. :/

Katakuri gemideyken Luffyler gelir.Katakuri buna jelibon sıkar.Luffde yer.Sonra oha ne kadar tatlıymış bu der Katakuri şok.

Fb girer.

Bm-Bu ne iğrenç bir şey katakuri!! Çabuk kaybol gözümün önünden.

Fb biter.

Yeni sağ kol hayırlı olsun.Zoriyi de Wanoda bıraktik mı oh mis.

@amaneden

Senin gibi yazabilmişmiyim.Biraz düzenleyiver hayrına.
Tam kahkaha atacaktım, parantez içi gözüme geldi yutkundum, Madem espiri yapacan değiştir şunu :hhh:

@amaneden çeviri için teşekkürler;fakat keşke çevirdiğin yazıyı okumasaydım da hayal kırıklığına uğramasaydım. Heyecanlı bir şekilde beklediğim tek şey One Piece. O da bozdukça bozuyor. Bölüm spoilerdaki gibi gelirse cidden yazık. :(

En azından Katakuri iyi köşe kapmış. :(
Bence o daha da kötü. Ondan da başka bir saçmalık ile kurtulacaklar çünkü. Arc insanların gözünde iyice düşecek. Big Mom'ın tatlı krizine girip kendi adamlarına dalmasına burun kıvırıyorduk. Keşke öyle olsaymış da bugünleri görmeseymişiz. :(

Oda'nın bu noktada anlatmak istediği şey çok açık. Kontrolsüz güç, güç değildir!

Kendi ruhunu koyduğu Zeus, bir elektrik yükü uğruna Ana'yı sırtından düşürdüğünü fark edemiyor bile. Ana'nın en büyük zaafı kendisi. Demek ki neymiş? Distopik bir sistem, çökmeye mahkumdur!

Yelkenler fora! Aganta Burina Burinata! Yohohohoh!

Durun ben açıklayayım. BM, ruhunu sakin bir şekilde vermiş, şu an çok kızdığı için Nami'nin elindeki ruhu dinliyorlar. ;)
Kusuruma bakma Zeus hiç seni kontrol edecek ruh halimde değilim : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık