Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874: Kral Baum

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümün 36 sayfa olması gerekmiyor muydu ? Yoksa benmi yanlış okudum geçen bölümü o_Oo_O
Böyle bir şey yok. Çift bölümler, sayıyı tamamlayabilmek adına çift sayı şeklinde çıkıyor. İçeriği yine aynı kalıyor. Sayıda ek şeyler olabiliyor fakat bu bölüme yansımıyor.

Mihawk-Shanks-Rayleigh denklemine şimdi de Big Mom dahil oldu. Yeni kılıç ustamız hayırlı olsun. :D

Bölüm berbattı.

Beni en çok üzen Sanji'nin şu durumda bile kalp saçması oldu, koca bir arc oldu karakter üzerine ama hiçbir gelişme yaşanmadı ve tayfa rezil oldu.

Bence abartıldığı kadar kötü bir bölüm değildi. Her şey normal seyrinde ilerliyor. Bence daha da zor duruma düşüp pastanın gelmesiyle puding sayesinde kurtulacaklar.

Saçmalıklar olsa da sevdim ben bölümü ama şu arc'ta şu karakterler varken bu bölümler daha iyi olmalıydı. Karakterlerde garip bir cıvıklık var.

Saçmalıklar olsa da sevdim ben bölümü ama şu arc'ta şu karakterler varken bu bölümler daha iyi olmalıydı. Karakterlerde garip bir cıvıklık var.

Karakterler fazla itici geliyor bana. Randolp ta sempatik bir tip vardı arada kaynadı.

Katakuri ve Smoothie ilgi çekici, karizmatik ve güçlü eyvallah. Zaten birinin ağzı, birinin tek gözü kapalı tarz yapayım diye kasmış adam. Ne yalan söyleyeyim meyveleri hala garibime gidiyor.

Bigmom da yaşlı bir kadın için baya güçlü ve göre göre alışıyorsun endamına. Tamago ya da keza alıştım. Uzun bacak kabilesi tipleri uzun kollulara göre bana daha doğal geliyor zaten. Tabi Tamago, Smoothie ve Blue Gilly miydi neydi o abimize göre biraz a grotesk o ayrı.

Ama diğerlerinin alayı freak ne albeni var ne bişey. Yeni meyveler zaten beni çileden çıkartıyor bu arc.
Yok cin meyvesi, yok püskevit meyvesi, yok ayna o da olmadı pisirme meyvesi , krema bok püsür. Yemek programı gibi gidiyor seri.
Beş tane karakter sevincede ister istemez kopuyorum bölümlerde. Ne yapsalar batıyor

İlk spoilerda Nami Zeus'u kontrol altına almış hissi veriyordu. Sonra manganın bir kısmının ingilizceye çevrilmesiyle Zeus'un ikilemde kaldığını okumuştuk. Şu an görüyoruz ki ikilemde. Bölümün çıkmadan çok kötü olarak görülmesinin en büyük nedenlerinden biri buydu. Zeus ve Prometheus çok orijinal karakterler, Zeus'un özellikle bu bölüm tiplemesini beğendim. Yıldırım yıldırımı çeker senaryosu biraz zorlama gibi dursa da genel itibarıyla bakınca oyumu ortadan yana kullandım. Bir arkadaş söylemiş, Luffy'nin de devlerden kastı Dorry ve Brogy, BM benzer saldırı kullanıyor. Şu an işleri iyice zorlaştı neredeyse imkânsız diyebilirim, her taraf kuşatılmış durumda. Kata'nın gemide beklemek yerine yok etmemesini anlamadığımı tekrar belirtmek istiyorum. Her ihtimale karşı diyor. Acaba yine bir gelecek mi gördü? Aladineler gelebilir belki yardıma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık