Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874: Kral Baum

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüşseler işin içinden çıkılmaz gibi.Luffy G4 açıp King Kong Gun sallasa birilerine belki zaman kazanırlar kaçmak için :d
Dövüşlerin bir sonuca bağlanacağını bende düsünmiyorum ama su an vakit kazanmaları gerek çünkü gemiye binip kaçamazlar chiffon gelene kadar dövüşürler herhalde :)

Kafama bir şey takıldı. Bu adada farkli kabileler var bunların hepsi BM'nin çocuğu mu?
Hepsi olmayabilir pekoms gibi. Ama neredeyse her ırktan kocası var heralde baksana yılan boyun, uzun bacak vs çocuğu var. Balık kızı var. Büyük ihtimal çoğu kocası veya çocuklatının evliliği ile geliyordur.

Kafama bir şey takıldı. Bu adada farkli kabileler var bunların hepsi BM'nin çocuğu mu?
BM'nin çocukları 85 adet. Torunlarının sayısı belirsiz fakat hepsi BM'nin çocuğu ya da torunu olamaz elbette. Bana en azından bilinen tüm kabileler ile ilişkiye girmiştir gibi geliyor. Zira hayali her ırkı toplamak.

Neden? BM türlerin kökenini başlatmamış sonuçta, başka bir bağlantın var mı?
Ya şöyle düşündüm sonuçta uzun bacak (Tamago gibi )uzun boyun vs kabileleri var.Apoo da uzun kollu kabilesinden olduğunu biliyoruz.Böle bir olasılık vardır belkide diye düşündüm

Bundan yüzlerce sene sonra BM Cengiz Han gibi olacak :/ Her 100 kişiden biri BM'nin soyundan olur herhalde :T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık