Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874: Kral Baum

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden bölümler ciddiyetsiz? Yonkouya karşı şu olanlar yakışıyor mu? Bundan nasıl memnunsunuz anlamıyorum. Iyice cennet mahalleci tayfaya döndünüz adam ne çıkarsa beğeniyorsunuz. :/ Şu arc biraz daha ciddi olsa efsanevi bir arc olabilirdi. Tayfa ve Luffy yonkou ile 50 bölümdür dalga geçiyor.

Neden bölümler ciddiyetsiz? Yonkouya karşı şu olanlar yakışıyor mu? Bundan nasıl memnunsunuz anlamıyorum. Iyice cennet mahalleci tayfaya döndünüz adam ne çıkarsa beğeniyorsunuz. :/ Şu arc biraz daha ciddi olsa efsanevi bir arc olabilirdi. Tayfa ve Luffy yonkou ile 50 bölümdür dalga geçiyor.
Gerçek hayatta da dünyanın en tepesinde olan kişilerle herkes dalga geçiyor. Misal Trump. Misal bizimki. Olur böyle şeyler. Kaido da aynı şey olursa ben de bu ne la derim ama aynı şey olmadığı sürece sıkıntı yok.

Temaya uygun gidiyor her şey.

Trump dediğin adamla dalga geçersin ama adam bir evine geldi mi 750 milyar dolar haracını alır gider. :oleyo2:

Gerçek hayatta da dünyanın en tepesinde olan kişilerle herkes dalga geçiyor. Misal Trump. Misal bizimki. Olur böyle şeyler. Kaido da aynı şey olursa ben de bu ne la derim ama aynı şey olmadığı sürece sıkıntı yok.

Temaya uygun gidiyor her şey.
Cengiz Han, Fatih Sultan Mehmet gibi kişilerle geçemezsin ama. Sonuçta bir imparatorluk yönetiyor. Bu kadın günümüz lideri gibi değil. Bu kadin da sert bir imparator.

Daha güzel bir kurgu olabilir miydi? Evet. Biraz daha ciddiyet olabilir miydi? Evet. Her şey daha güzel olabilir miydi? Evet.

Daha iyisi olabilecekken bunu güzel olarak kabul edemiyorum. Artık kurgunun bu kadar belli olması, saçma sapan işler olmasi ve karakterlerin saçma sapan davranmasını kabullenemiyorum. Çocuk kandırıyor gibi geliyor. :/

Luffy'den çok Oda konuşuluyorsa, her bölümde mangakanın parmağı hissediliyorsa bu kurgunun zorlama ilerlediğini gösterir. Bizim kurguyu fark etmememiz gerekir.

Cengiz Han, Fatih Sultan Mehmet gibi kişilerle geçemezsin ama. Sonuçta bir imparatorluk yönetiyor. Bu kadın günümüz lideri gibi değil. Bu kadin da sert bir imparator.

Daha güzel bir kurgu olabilir miydi? Evet. Biraz daha ciddiyet olabilir miydi? Evet. Her şey daha güzel olabilir miydi? Evet.

Daha iyisi olabilecekken bunu güzel olarak kabul edemiyorum. Artık kurgunun bu kadar belli olması, saçma sapan işler olmasi ve karakterlerin saçma sapan davranmasını kabullenemiyorum. Çocuk kandırıyor gibi geliyor. :/
Hocam bizim tayfanın olduğu yerde nezaman ciddiyet olduğunu gördün. Birisi ölümün eşiğine gelmesi lazım ki ciddiyet olsun. Bak vinsmoke lar BM ile kapışacakken iş nasıl ciddiye döndü birden. Sanji ve luffy BM ye karşı kazanamazdı ama yinede çıkıp savaştılar daha nasıl ciddiyet olsun ki :) Ben sadece king baum ölünce luffy den daha sert bir tepki beklerdim. Arcın çoğu sanjinin dramıyla geçti zaten geçmişi olsun puddingin sanjiyi kandırması olsun luffy nin açlıktan ölmesi olsun bunlar hep ciddiyet içinde geçti.

BM daha ciddi olması gerekirmiydi onu bilemem bu karakter meselesidir her yonko farklıdır herhalde.

BM luffy yi hafife aldığı için komik duruma düştü. Katakuri ye bak bakim adam luffy yi hiç hafife almadı baştan beri ciddiyetini korudu. Yani demek istediğim imparatorun komik duruma düşmesi BM nin kendi hatasıdır. Party marty yapmadan alacaktın bütün germanın ruhunu al sana güçlü imparator. E.oda bunun gibi sıkıcı bir senaryo da çizebilirdi ama naptı olaylar zinciriyle ve biraz şansla BM yi rezil duruma soktu. Bir yonkoyu böyle görmek hoşuma gidiyor BM buluttan düşünce rahatladım. Biraz aklı başına gelsin yonko olsa bile kimi hafife aldığını bilsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık