Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 873: Tatlı Bir Engel

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle söylediğin gibi. O yüzden olaya para gözüyle baktığını hiç sanmıyorum. Zira adamın harcayamayacağı kadar para kazandığını düşünüyorum.
Bir yılda 25 milyon dolardan fazla kazanıyormuş zira. Bu adam bu parayı ne yapsın? Jump'ı satın alır. :oleyo:
O kadar yoktur yav. Sanki 2010 yılına kadar kazandığı toplam 25 milyondu diye hatırlıyorum. Bu forumda okumuştum hatta.

Yetmiş yaşında bu kadın yahu hep mi katakuri vardı. Kaldı ki o pastayı illa ki yemesi lazım. Pastanın yapımı da birkaç gün sürüyormuş. Katakuri olsa bile nasıl durduracak hem. Bankai modundaki ashisogi jizou gibi yardırıyor biri şunu durdursun
Vayy saygı duydum: en sevilmeyen kaptanın zampaktousunu hatırlıyorsun.

O kadar yoktur yav. Sanki 2010 yılına kadar kazandığı toplam 25 milyondu diye hatırlıyorum. Bu forumda okumuştum hatta.
Burda 26 m yılda diyor.
http://kotaku.com/one-piece-made-its-creator-stinking-rich-1751771304
If you’ve ever wondered how much money you’d make creating the biggest-selling manga ever in Japan, the answer is a lot. Good.

Eiichiro Oda doesn’t sleep. The dude works hard. He seems to truly love creating One Piece.

A couple years back Japanese TV show Baka Furi looked into this and reported that Oda probably makes 3.1 billion yen (US$26 million) a year. Not bad! This figure was based on calculations that the show did, factoring in royalties, income earned from international licensing and character goods.

With the insane hours he pulls, I doubt he’s doing it for the money, because goodness knows he doesn’t have much free time to spend it.

Son düzenleme:
Katakuri luffy icin " mama'yi ciddi bir sekilde tehdit edebilir " mi demis. yoksa yanlis mi anladim ben o_O
Luffy, Mama için ciddi bir tehdit oluşturuyor demiş. Sonuçta komutanlardan birini avladı bile Luffy. Normal böyle düşünmesi.
Luffy ileride Mom için tehdit oluşturmadan önce onu ortadan kaldıracağını söylüyor. Yani şu an için bir tehdit oluşturmuyor ama ileride oluşturacakmış Kata'ya göre.

Shanks tarafından korunan bir köye geldi barto bakalım ne olcak...

Big Mom o şekilde daldıgında bakalım kim durduracak.
Luffy nin o duruşu Akainu karşısında ki duruş gibi Jinbe atlamasın yine önüne????

Ya da Luffy G4 yapıp savuşturacak mı?
Veya Brook mu birşey yapacak süpriz yumurta?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık