Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yüzlerce metre yukarıdan yere düşüyorlar diye işte. Hadi BM'ye bir şey olmaz da o düşüşten sağ çıkamayacak ya da ağır yaralanacak kişiler de vardır. Onu da geçtim hiç yoktan adadaki insanları kurtardılar. Yoksa zaten yenen şeyler bunlar. Ağzınla çiğneyebildiğin bir şeye balıklama dalarsın bir şey olmaz.
bilmiyorum sonuçta manga ama... bu adam bu hayal dünyasının içine bilimi de çok defa dahil etmiş. işte insana garip geliyor. bombadan denizci eri bile etkilenmiyor. eğer yukarıda patlasaydı belki hiçbir etkisi olmayacaktı şaşkınlık anı bombanın temeli çökertmesi ile oluştu. ayrıca insanlar orada can havli ile kaçıştılar. zemini ve duvarları sert maddelerden yapıldığı kesin...

bilmiyorum sonuçta manga ama... bu adam bu hayal dünyasının içine bilimi de çok defa dahil etmiş. işte insana garip geliyor. bombadan denizci eri bile etkilenmiyor. eğer yukarıda patlasaydı belki hiçbir etkisi olmayacaktı şaşkınlık anı bombanın temeli çökertmesi ile oluştu. ayrıca insanlar orada can havli ile kaçıştılar. zemini ve duvarları sert maddelerden yapıldığı kesin...
Belki Cracker'in püskevitlerindendir. :oleyo:

Biri saray biri pasta diyor. Ben de demiştim daha önce. Baya yeniyor la bunlar.
Düşündüğümüz tarzda normal bir pasta olsa bomba patladığında direk dağılması lazım. Yumuşak bir pasta gibi durmuyor. Zaten yumuşak olsa zeminde falan nasıl yürüyecekler? Bence beton sertliğinde olabilir, özel üretmişlerdir.

Bölüm kötüydü şıkkını işaretledim sebebi de tabikide herkesin haklı sitemi bombanın çok açık şekilde kaçış yolları olmasıydı onun dışında bir yonkouyu çok ezdiler bana kalırsa kaçış planına odaklanacam diye smothie ye bir vasıf bile yükleyemedi tek aklımızda kalan ödülü oldu sanırım başka birşey değil.
Germa 66 tamamen hayal kırıklığına çıktı tabi ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık