Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin düşmedi, iddiayı kazandık gibi artık. Bu bağlamda mutluyum ancak olayları böyle bağlamasını beklemiyordum. Linlin ya da ekibi bizimkilerin peşini bırakacak mı şimdi?

Balın bu derece had safhada olduğu başka bir arc olmadı. İki robot Koca Ana'nın elindeydi. Kadın krize girmiş, onlar da öyle kurtuldu büyük ihtimal.
D. Demek bal demek, tanrıların isteği ile şanslı kaçışlar galibiyetler demek. Alıştık artık

Bege bigmom'ın enkazın altında kalarak öleceğinimi düşünüyormuş yoksa benmi yanlış anlamışım.
Streussen yıkılmakta olan kaleyi dev bir pastaya dönüştürmüş.

@Smoker diyelim ki bölümün sonunda gemiye binip adadan ayrılıyorlar. O durumda kazanan tarafın belirlenmesi için biraz daha mı bekleyeceksin yoksa hemen cezalar uygulanmaya mı başlayacak :(

@Korsanlar ''Kralı''

Ne alaka? Sanji, Niiji'ye tekme atıyor, herif hiçbir şey olmamış gibi karşı atak yapıyor. İchiji, Niiji'den de güçlü. Nasıl oluyor da beş saniyede yeniliyor?

Katakuri'nin saldırı gücüne bak. Luffy'den kan aldı ama ondan Bellamy de kan alıyor. Luffy'nin normal hali sağlam değil.

Mızrak ile yaptı desek sadece varsayım olur. Çünkü Vergo gibi bir imaj çizmedi, hep meyve ile iş gördü. Doğal olan da bu zira asıl korkutucu tarafı o, mesela Perospero yapıştırdığında Germa kurtulamamıştı.

Velhasılı saçma oldu. Luffy'nin Rossa'da on dakika dinlenip on dakika savaştığı ortada iken burada tek vuruşta perte çıkması sıvama değil de nedir? Sorgulamadan atlamışsın. İnsan bir düşünür mantıklı mı diye. Direkt savunmaya geçmenin manası ne?

@Korsanlar ''Kralı''

Ne alaka? Sanji, Niiji'ye tekme atıyor, herif hiçbir şey olmamış gibi karşı atak yapıyor. İchiji, Niiji'den de güçlü. Nasıl oluyor da beş saniyede yeniliyor?

Katakuri'nin saldırı gücüne bak. Luffy'den kan aldı ama ondan Bellamy de kan alıyor. Luffy'nin normal hali sağlam değil.

Mızrak ile yaptı desek sadece varsayım olur. Çünkü Vergo gibi bir imaj çizmedi, hep meyve ile iş gördü. Doğal olan da bu zira asıl korkutucu tarafı o, mesela Perospero yapıştırdığında Germa kurtulamamıştı.

Velhasılı saçma oldu. Luffy'nin Rossa'da on dakika dinlenip on dakika savaştığı ortada iken burada tek vuruşta perte çıkması sıvama değil de nedir? Sorgulamadan atlamışsın. İnsan bir düşünür mantıklı mı diye. Direkt savunmaya geçmenin manası ne?
yahu daha Katanın hiç bir şeyini görmeden Bir tepmikten yola çıkarak nasıl tek atmasını saçma buluyorsun saşıyorum açıkçası.
sonra ben mi direk atlsmış oluyorum.
neyse bu arc hiç anlaşamadık senle, anlaşamayacaz da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık