Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc sonu kapışması mı kaldı, ortada savaşacak bünye kalmadı bizim taraftan. Kaçacak dermanları yok. :bilmem:

Ya gelen bir iman power ile kalkıp savaşacaklar ki öyle olursa yardımla BM halen inebilir.Ama zannetmiyorum.Bir şekilde kaçacaklar gibime geliyor.
Arc başından bari Kaidonun çıkma ihtimalini hep düşündüm. ''Savaş başlatacam'' diye gezip duruyordu manyak. Şuaraya girse şaşmam yani. Ajan varken amirallerde damlayabilir. Luffynin vivre kartı yanmıştır bu arc bol bol sahip olan herhangi bir taraf damlayabilir.

Bu patlamadan sonra arc sonu kapışmaları için dağılabilirler.
Valla görünen Sanji ve Reiju'da enerji var. Chopper - Nami - Carrot falan çöplerle eşleşirler Brulee gibi. Jinbei ve Pedro var. Biraz dağılmış Bege ve onun adamları var. Şans veremiyorum hiçbir türlü dövüşte. Çünkü adanın en fazla neresine dağılacaklar. BM tekleye tekleye ada turu atar :D

Caesar oksijeni belirli bir menzilde yok edemiyor mu ? Onu geçtim zehir üretebiliyor bu adam. Brulee kim yahu. Caesar'ın meyve yonkou indirir ama oda her zamanki gibi iki arc önce aslan kesilen adamı kediye çevirdi, chopere meze etti.

Neyse sakinim.

Luffynin Şansı > Korsanlar Kralı. Adam BAA'dan gönderdiği kutuyu en kritik yerde patlattırdı. Yeni dünyada rüzgarlar ne batıya, ne doğuya esiyor. Hepsi Luffy'den yana esiyor.

Valla görünen Sanji ve Reiju'da enerji var. Chopper - Nami - Carrot falan çöplerle eşleşirler Brulee gibi. Jinbei ve Pedro var. Biraz dağılmış Bege ve onun adamları var. Şans veremiyorum hiçbir türlü dövüşte. Çünkü adanın en fazla neresine dağılacaklar. BM tekleye tekleye ada turu atar :D
Arc dövüşsüz bitmez,bitemez,bitmemeli.

Onu almışlardır yerine bomba koymuşlardır diye düşünüyorum ben ama hazinenin bi anlamı kalmıyor öyle de. Bilemiyorum.
Yok yok içinde o haplar vardı kesinlikle. O kadar bahsi geçen kutunun şeyin sırf patlama için kullanıldığını düşünemiyorum bile. Sandığımızdan önemli olaylara gebe olacak bu haplar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık