Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackisBack

Tam güç olsun ya da olmasın, Luffy'nin bildiğimiz en güçlü modunu saniyeler içerisinde etkisiz hale getirmiş. Ha şu var. Kkg'den daha güçlü saldırısı illaki vardır. Bunu görmediğimiz için tüm gücünü kullanmadı denilebilir ama kullansa da bir şey değişmeyecek orası ayrı mesele. Yine de Bigmom'a bir şaşkınlık yaşatacaktır diye umuyorum. @amaneden 'in söylediği gibi bomba patladı hadi gidelim durumu olmaz sanırsam.
isteseler bile nasıl kaçacaklar ki bomba etkisi bunları adaya dağıtır ve zaten yaralılar.

Daha da fazlası var işte. Şu an tam olarak ne olduğunu da bilmiyoruz. Harbiden yenildiler mi? Nasıl oldu gibisinden...
Ben yenildiler kısmına bir şey demiyorum ki, tam gücünü kullanmayacağına bence o kanıt değil diyorum ve tam güç kullanmazsa BM'ye karşıyenildiler diyorum. Orada muhtemelen yere düştüler, şuanda kimsenin Luffy'ye tek atabileceğini düşünmüyorum bunu Cracker tek yer tartışmasında da belirtmiştim zaten ben.

Zafere giden yolda alınan yenilgiler güzeldir. Hikaye'yi, gidilen amacı değerli kılar.

O yüzden Luffy'nin ezilmesini dert etmeyin.
Asıl direk tek atıp geçseydi, soğumamız gerekirdi.

BlackisBack

Şu an adam akıllı ayakta olan ceaser kaldı ve kilit rol oynayacak buyuk ihtimal patlamaya karşı bizimkileri koruyabilir o yuzden bölümün adı ceaser başarabilirsin :)

Zafere giden yolda alınan yenilgiler güzeldir. Hikaye'yi, gidilen amacı değerli kılar.

O yüzden Luffy'nin ezilmesini dert etmeyin.
Asıl direk tek atıp geçseydi, soğumamız gerekirdi.
Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır. Bu da olabilir. :a:

Çok takmayın bunları. Ne güzel işte Luffy'nin daha önünde çok yol var demektir. Bir sürü macera, mücadele, kan-ter göreceğiz. Arkanıza yaslanıp keyif almaya bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık