Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Phoenix @Alpamis
Gençler o zaman siz söyleyin de bilelim. Neden dev yumruklu Chinjao'da, Doflamingo'da direk Luffy'deki gibi yumruğa, ayağa haki basarken, Big Mom sadece avuç içine basıyor? Direk komple yumruğunu sertleştirseydi o zaman. Ben gördüğüm farkı söylüyorum.
Luffy uses gear 4 and Big Mom hardens her fist.
BM and Luffy in G4 face off. BM hardens her palm so that it is hard as steel.
Bir sabredin şu bölümün gelmesini ya.

@Phoenix @Alpamis
Gençler o zaman siz söyleyin de bilelim. Neden dev yumruklu Chinjao'da, Doflamingo'da direk Luffy'deki gibi yumruğa, ayağa haki basarken, Big Mom sadece avuç içine basıyor? Direk komple yumruğunu sertleştirseydi o zaman. Ben gördüğüm farkı söylüyorum.
Dövüş stili farkı da var. Yoksa Cesar'ın senin dediğine göre yumruk ile karşılaması gerekirdi. Bana göre avuç içi ya da yumruk olması çokta bir şey ifade etmiyor.

Yumruk tokuşturuyorlar avuç için 2.çeviride değiştirilmiş. Normal yumruğu muhtemelen g3'ten daha güçlüydü o yüzden Sanji'de yardıma geldi.
Luffy g4 lü yumruk atınca o da koka yapmış öyle denk bir darbe oldu muhtemelen.
Tabi Linlin'den daha fazlasını beklediğimi yazmıştım. g4 filan hikaye...

@Phoenix @Alpamis
Ona bile ihtiyacı yok. Hakinin bittiği yerde kullanmaması daha makul olur. Gene de ne olur ne olmaz az buçuk ilave yapmış olabilir.

Bir de herkesin tarzı farklı. Luffy, Vergo gibi kendisini tamamıyla kaplamıyor. Açıkta kalan yerleri var. Halbuki bunun mantığı yok. Çünkü rakip fırsatı varsa açıkta kalan bölgeyi hedef alır. Ama netice malum. Tamamıyla kaplamıyor.

Şu avuç içi falan nekadar ufak şeylere takılıyorsunuz, bu tarz durumlarda çizimi görmek gerek bence sadece avuc içi hakisi çok mantıksız :)

Ne bombaymis be sanki atom bombası Yalnız bolum efsane olmus... Luffy çok ezdi oda...ne demek yenilmek

Avuç içi olsa ne olur anlamadım ben. Kadına mızrak sokmuşlar işlememiş kaido gibi. Mf'de WB'yi şişliyorlardı yav dipçik dipçik kılıçlarla, mızraklarla :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık