Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de diyorum işte arc sonunda o Luffy'i göreceğiz bence. Her arc'ta olan şeyler bunlar. Eski Luffy eski Luffy diyorsunuzda eski arc'ta da bu gibi şeyler oluyordu diyorum size. Ennies Lobby'de Zoro'nun Usopp hakkındaki düşüncelerini de göz önüne aldı bu adam. ID'te Jinbei Teach'e saldırma asıl isteğimiz Ace'i kurtarmak diyince de onu dinledi. Yani şu an olanlar da öyle farklı şeyler değil diyorum.

Bu arc içerisinde Nami'yi dinlemediği oldu Sanji konusunda. Nami'ye kalsa gidiyordular Sanji ile işleri bitmişti. Luffy yemek yemeden durmadı mı orda? :D Şimdi bahsedilen spoilerde Nami'yi kaale alan da Luffy. Ben bunu diyorum eskisinden çokta farklı gelişmiyor olaylar. Hep bir patlama noktası olmuştur. Yine olacaktır. Arc'ın gidişatına bağlı olarak ben de olumsuz şekilde eleştireceğim Luffy'i zaten.:D
Ya hep arc sonunu beklersek, bölümde olanı değerlendiremeyiz. Haftalarca Sanji konuşuldu, plan vb. çıkarsa millet aa gördünüz mü demeye gerek yok. Olana bakmak lazım. Belki vardır diye hep beklersek, seri bitince konuşuruz. Bırakın eleştirilsin, haftaya tersi olur, tersi konuşulur. Dof'un kafa gitti, 140 sayfa konuşuldu.

Skype da çanın derdine düşün Luffy, nerede bu luffy? Mom'a telden hapisten atar yaparken iyiydi ama yani karşıda kanlı canlı yonkou var, Luffy heyecandan yerinde durmaması lazımdı. Kadın diye mi böyle oldu acaba? Ne bileyim ilk yonkou Kaido olsa en güçlüyü salla, azman bir tiple, Luffy heyecan yapardı. Dövüşmek isterdi. Vasıfsıza hem güçlüsün dedi ama dövüşürken de istek yoktu, bu çocukta acıma fazla var.

Ben yonkou denilince Luffy'den farklı tepkiler beklerdim. Gücünü görmek için deli olmalıydı.

Ya hep arc sonunu beklersek, bölümde olanı değerlendiremeyiz. Haftalarca Sanji konuşuldu, plan vb. çıkarsa millet aa gördünüz mü demeye gerek yok. Olana bakmak lazım. Belki vardır diye hep beklersek, seri bitince konuşuruz. Bırakın eleştirilsin, haftaya tersi olur, tersi konuşulur. Dof'un kafa gitti, 140 sayfa konuşuldu.

Skype da çanın derdine düşün Luffy, nerede bu luffy? Mom'a telden hapisten atar yaparken iyiydi ama yani karşıda kanlı canlı yonkou var, Luffy heyecandan yerinde durmaması lazımdı. Kadın diye mi böyle oldu acaba? Ne bileyim ilk yonkou Kaido olsa en güçlüyü salla, azman bir tiple, Luffy heyecan yapardı. Dövüşmek isterdi. Vasıfsıza hem güçlüsün dedi ama dövüşürken de istek yoktu, bu çocukta acıma fazla var.

Ben yonkou denilince Luffy'den farklı tepkiler beklerdim. Gücünü görmek için deli olmalıydı.
Ben de diyorum ki bugün kaçtı diye dediğniz bir şey olmadı. O zaman neden kaçmış gibi eleştiri yapılıyor. Bahsedilen şey birilerini dinlemesiydi. Ben de diyorum ki onu her zaman yapıyordu. Onların haricinde bir şey demedim. Bahsedilen arc'ta bile Luffy birilerini dinler. Ama işin sonunda yine kendi tarzıyla noktalar olayları. Bunun dışında eleştirilen noktalarda sıkıntı var. Yoksa tabi eleştir.

@Eustass Captain Kid

Neyi kanıtlıyor o? Adam komutandan kaçmış işte. Bir tek Oruç savaşmış yenmiş.:D

Nerde Kutsal Mala yumruk atan Luffy nerede bu. Luffy BM'ye dalsın demiyorum. Ama biri karşısında acı çekerken böyle davranmazdı Luffy.
Yonkou ile Kutsal Ejderleri aynı güç dengesine ve aynı tehlike potansiyeline koymak saçma biraz. Kaldı ki aralarındaki güç ve tehlike farkına rağmen Luffy dışarı çıkmak istiyor kale yıkılıncada korkan Reijuya siper oluyor.

Ben de diyorum ki bugün kaçtı diye dediğniz bir şey olmadı. O zaman neden kaçmış gibi eleştiri yapılıyor. Bahsedilen şey birilerini dinlemesiydi. Ben de diyorum ki onu her zaman yapıyordu. Onların haricinde bir şey demedim. Bahsedilen arc'ta bile Luffy birilerini dinler. Ama işin sonunda yine kendi tarzıyla noktalar olayları. Bunun dışında eleştirilen noktalarda sıkıntı var. Yoksa tabi eleştir.

@Eustass Captain Kid

Neyi kanıtlıyor o? Adam komutandan kaçmış işte. Bir tek Oruç savaşmış yenmiş.:D
Bence Luffy zaten Nami'yi dinlemeyecek Sanji de dinlemez. Reiju'yu orada bırakırsalar Bon Clay gibi de olmaz. Reiju ve kurtardığı bir hayat var. Haftaya şov var bence. Onlar savaşırken destek mi gelir, baskın mı olur ama Luffy dalacaktır. Sende bilirsin ki ama Nami'ye kes sesini deyip yumruğunu vurmasını bekledik hepimiz. Sen beklemedim deme şimdi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık