Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870: Elveda

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bage adamın dibi
elini taşın altına çekinmeden koyabilen bir karekter sevdim .
Haftaya sandık açılacaksa bunu yine o adam yapar hani açmaya çalışan vardıya o patlamanın ardından belki dikkat dağınıklığı ile bizimkiler bir fırsat yakalarda adadan ayrılır.Nami ussoptan sonraki tayfadaki en korkak kişi yine savaşmayalım diyor sanki sebepleri olsa luffye saldıralım der gibi şimdi sırası değil diyor .BM inmez o kesin birşey belki sanjinin kardeşi ölürse güzel bir power up izleriz en azından luffy Yonko karşısında ne kadar süre dayanabiliyor onu görürüz

Lafları vurdu.
Kral hakileri çarpıştı ve zaten kral hakiden zarar görecek çok adam yok orada. Belki bi iki haki patlaması olabilir.
Geçirmesine geçirsin de çok bi anlamı yok.
Kk olacağına ikna olması Luffy için pek bi şey ifade etmez. Benim için de etmez.
Olsa hayır demem olmasa çok umursamam bunları açıkcası :bilmem:
Şimdi direkt kaçması var bir de doğru düzgün kaçacaksa kaçması var. Yonkou mekanında kral haki şov yapması var bir de yapmadan gitmesi var. BM'ın ağzına bir tane her şey için oturtması var bir de kaçması var.

Önemli şeyler bunlar. Marineford'da da Luffy ezilmişti ama o haki şovu ve diğer şeyleri de yapmıştı. Gene yapması lazım.

bana göre de sanjinin savunma anlamında daha çok hız ve gözlem hakisin de ilerleyerek vurulamaz dokunulamaz biraz abartı olmuş olabilir darbe yememeye yönelik savunmasının gelişeceğini düşünüyorum. tabi vücut direnci de önemlidir ama bi zoro kadar direnç beklememek gerek gibi
Sanji'nin genlerine illaki yansımış olması lazım bu sertlik olayının. Oda boşuna Germa'yı göstermedi bize. Zoro sadece kendi fiziksel çalışarak bu direnci elde etti. Sanji direnç yönünden Zoro'dan iyi olmak zorunda yoksa geri planda kalmaya devam eder.

Sen Luffy üzerinden kıyas yapacaksan Sanji baştan dezavantaj yaşar. Çünkü Luffy lastik, darbelere karşı dayanıklı. Haki bile artık çok fark yapmıyor çünkü Luffy'de kendini Haki ile kaplıyor ve G4 modunda tamamen kendini Haki ve Lastik ile birleştirebiliyor. Haliyle kesici ve delici saldırılar Luffy üzerinde daha etkili. Buna rağmen Sanji 3-4 DJ tekmesi ile Luffy'yi bayıltabildi ki bu da saldırı gücünün oldukça yüksek olduğunu gösterir.

Mesela Lastik olmayan Zoro o darbeleri alsa, 4 tane vurmak yerine 2 tane vurmak yeterli olabilir. Lastik olunca kemik kırılması ve çatlaması gibi bir derdin yok.
Sanji Luffy'i bayıltmadı ya sanki. Bayıltmış olsa hemen ayağa kalkamazdı. Sanji Luffy'e vururken Luffy kendini haki ile kaplamadı ve Cracker dövüşü sonrası bitkin bir Luffy vardı orada. Ayrıca 5-6 darbe olması lazım 3-4 değil. Bana göre orada 1 ya da 2. de düşürmesi gerekirdi. Hakin düşmanınla benzer seviyedeyse ya da daha güçlüyse her türlü darbeni hissettirirsin. Kesici, delici olayında haklısın. Luffy'e karşı eşit hakiye sahip iki insanı ele alırsak, kesici bir silahı olan daha avantajlı olur.

Chinjao ile Luffy çarpışınca h.hakiden dolayı farklı bir etki oluşuyordu. Ama Mom'da olmadı sanki? Yani bu h.haki salınımı bilinçli mi oluyor? Chinjao ve Luffy orada darbelerine eklediler ama burada Mom ve Luffy eklemedi mi yani?

Ben darbelerde bilinçsiz oluyor diye düşünmüştüm zira salacağın haki o seviye rakibe etki etmez. Ee haki de bitiyor. Niye saldın ki :bilmem:
Şov için bence. HH'nin tek etkisi çöpleri bayıltmak gibi geldi bana. Bir de hayvan evcilleştirmek var unutmayayım. Zira yanlış hatırlamıyorsam BM HH salarken Namiler dolanıyordu oralarda -yoksa o ara kesmiş miydi tam hatırlayamadım o sahneyi şu an-.

Üç bölüme her şey belli olur. Haftaya patlama olursa son sayfada olması muhtemel. Sonraki sayıda da kaçmaya çalışabilirler. Ama bu da basit kaçtığı için bir ters köşe daha yapıp geri dönebilirler. O kadar kişiden yakalanan olması normal. Ama ne olursa olsun üç bölüm sonra ne olacağı belli olur. Ara vermeden dört bölüm gidecekse eğer son bölümde gidişatı anlarız. Aradan sonra da devamını okuruz.

BM birisini yakalarsa herkes Jinbei değil korkacak birini yakalarsa direk öldürür ( Ruhunu çeker işte ). Luffy de delirir...

Luffy hiçbir mecburiyeti olmamasına rağmen insanlara yardım ettikçe etradındaki kişi sayısı daima artacaktır. Ha gerçek hayatta yapılan iyilik unutuluyor ama burada o işler öyle olmuyor.
Yalnız gerçek hayatta bazı şeylerin sınırı varken bu evrende sınırı yok. Yani her an herşey olabiliyor. Dof inmez diyen ilk insanlardan biriydim mesela imkani yok Luffy alamaz Dof 1 gömlek yüksek diyordum. Nerden bilebilirdim adamı dayak manyağı yapacağını. BM inmez diyordun bi ara bence bu konuda büyük konuşma :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık