Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870: Elveda

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kesin, her türlü namı duyulacak ama işleri buraya kadar getirdikten sonra yarıda bırakmakta olmaz. Bu arada, Linlin'i tek başına döver demiyorum, g5 açsa dahi bunu birilerinin yardımıyla yapar muhtemelen. Yani yonkou ile dövüşecek birileri geldi, hadi biz kaçalım... gibisinden bir senaryo beni pek tatmin etmez :)
İlk yonkouyu tek döverse zaten diğer yonkoular Luffy'e karşı ittifak yapsın :) Tek dövecek olsa Dofy'i döverdi.

Biri geldi diye kaçalım demezler de gelen birisi gidişatı değiştirebilir. Mesela Mom'a poneglyph'i çalmaya çalışan birileri var diye bir istihbarat geldi. Mom, Roger zamanını hatırlayıp bu kez izin vermeyeceğim deyip bizimkileri bırakıp oraya yöneldi. Adamlarına Luffy'leri tutun dedi. Luffy Katakuri ile, diğer elemanlar da karşılıklı eşleşti. Mom'ı da orada pusuya düşürüp Teach ve adamları daldılar. Tayfasını bizimkiler kendisini de Teach ve ekibi halletti, Mom korsanları bitti. Gibi :)

Tamam 40-50 bölüm fazla oldu. 10-15 bölüm diyeyim o zaman. Yani eğitimlerinden birer kesit görmek isterdim. Ayrıca o 2 yıllık aralığı biraz olsun hissettirmiş olurdu Oda bizlere. Ama öyle olmadı işte. Hani 2 yıl değil sanki 2 hafta sonra buluşmuş gibi oldular.
Tamamen senin kişisel algın. Eğitimde G4'ü, varsa G5'i gösterecek hali yok. Diğerleri içinde geçerli bu durum. O yüzden seni her halükarda tatmin etmezdi. Sabaody'de tekrar buluştuklarında ben o gelişmişler hissini gayet almıştım. Gerisi hikayeye göre yerine göre işleniyor işte.

Ölen olursa Germa'dan olur. Judge veya Reiju olabilir. Sanji için kendilerini feda ederler, hesap kapanır.

İlk yonkouyu tek döverse zaten diğer yonkoular Luffy'e karşı ittifak yapsın :) Tek dövecek olsa Dofy'i döverdi.

Biri geldi diye kaçalım demezler de gelen birisi gidişatı değiştirebilir. Mesela Mom'a poneglyph'i çalmaya çalışan birileri var diye bir istihbarat geldi. Mom, Roger zamanını hatırlayıp bu kez izin vermeyeceğim deyip bizimkileri bırakıp oraya yöneldi. Adamlarına Luffy'leri tutun dedi. Luffy Katakuri ile, diğer elemanlar da karşılıklı eşleşti. Mom'ı da orada pusuya düşürüp Teach ve adamları daldılar. Tayfasını bizimkiler kendisini de Teach ve ekibi halletti, Mom korsanları bitti. Gibi :)
Bu şekilde bir senaryo olabilir bak aklıma yattı :)

Peki ya birileri ölürmü, bu konuda ne düşünüyorsun?

Oda söz konusu iken ben kimse ölmeze yatırırım bahsimi :) ha yanılabilirim ama ancak %1 ihtimal. Kıyamaz kimseye kolay kolay.
Haklısın :) Hem ortama baksana, şu an birisi ölse ne işe yarar ki? Sadece Luffy'i ateşler. Yardım gelecekse, buna da gerek kalmaz.

Bana göre, ölümlerin bir sonucu olmalı, bir şeyleri değiştirmeli. Mesela birisi ölsün, bir zaman atlaması daha olsun ya da ne bileyim, tahmin edemediğim bir şeyler olsun, taşlar yerinden oynasın, dünya birbirine girsin...

Haklısın :) Hem ortama baksana, şu an birisi ölse ne işe yarar ki? Sadece Luffy'i ateşler. Yardım gelecekse, buna da gerek kalmaz.

Bana göre, ölümlerin bir sonucu olmalı, bir şeyleri değiştirmeli. Mesela birisi ölsün, bir zaman atlaması daha olsun ya da ne bileyim, tahmin edemediğim bir şeyler olsun, taşlar yerinden oynasın, dünya birbirine girsin...
Aynen dediğin gibi şu an birinin ölmesi hikayeye bir şey katmaz. Ace ve WB ölümleri Akainu ve BB'yi serinin baş kötüleri yaptı mesela. BM'nin hikayede böyle bir ağırlığının olmasına gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık