Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam. Ama bu şu anki açıklamamı haksız kılmıyor. Hemen hep böyle olmuyor mu? Burada fanatikçe hareket eden ben değilim. Ben düşmeyecek diyorum. Ee? Baksana iyzi boyz demiş, haha düşer diyenlere gülüyorum xd

Bu ne la? Ben hiçbir zaman editöre güvenenleri garipsemedim çünkü makul bir dayanak. Ama gidişat onun haksız çıkacağını düşündürdüğü için ona göre yorumluyorum.

İnşallah Mom düşerse objektif davranıp sırf düşmeyecek diye düşündükleri için üstteki gibi olur olmaz argümanlar sunanlara da bir tebessümü çok görmezsin.
Sen haklı çıkarsan da diğerlerine daha sinsi bir şekilde gülerim, sorun yok. :D

Düşerse benim açımdan sıkıntı yok Luffy Yonko indirdi sevinirim. Düşmezse asıl üzülürüm Yonko dan kaçacak çünkü önüne geleni indireceğini iddia ettikten sonra hemde.

Daha öncede demiştim bu arc aslında Bigmom için değilde Bege için işleniyor. Belki Germa'da dahil olur bilemiyorum ama hepsi Büyük Hasırşapka Korsan filosu için. Daha bunlara Marco'lar falanda dahil olacak.

Ha o zaman tamam. Kolay dedilerse tamam. Sanki hep böyle değildi? Baş kötü hep Luffy'i küçük görür. Daha geçen hikaye Dof küçük görüyordu. Burada da Dof ayarı iki adamla yanlarında bir dolu adam. Pica'nın bile Dof, bırak alayına gideyim kafasında olduğu yerde buna mı şaşıracağız? Bunu ciddiye mi alacağız? Bilakis küçümsemeleri hata olur, hep öyle oldu çünkü. Sonunda yamulan onlar oldu. Bu sefer de farklı olmayacak.
Dofu 1 saat sürmeden yendiği teknik ile bu tayfanın 4. adamını 11 saatte anca yenebildi. Birde meyve gücünü iptal etmese nami paket olacağı da ortadaydı sadece bu şekilde bakarsan bir şey yapamayacağını görebilirsin.

Cp0Lucci

Dofu 1 saat sürmeden yendiği teknik ile bu tayfanın 4. adamını 11 saatte anca yenebildi. Birde meyve gücünü iptal etmese nami paket olacağı da ortadaydı sadece bu şekilde bakarsan bir şey yapamayacağını görebilirsin.
Gear 4'ü 11 saat kullanmış gibi söylemişsin, umarım öyle değildir. Adam 11 saat dövüşürken Gear 4 ü kullandığı süre çok kısaydı görünenlere göre. Ki Luffy'de yeni teknik olmadığını nereden biliyoruz? Yani gear 5 olmayacağı ve ya gear 4 ün değişik türevlerinin olmadığının garantisi var mı?

Kraker'in Luffy'ye karşı meyve avantajı vardı. Bunu niye atlıyorsun? En fazla gördüğümüz ödül 300 küsür milyonken, mangaka tarafından 500 Milyon Ödül biçilen Enel 100 milyonluk Luffy'ye yenilmedi mi?

Enel Luffy'den güçsüz mü genel itibariyle?

Ters rakip ile eşleşen Luffy'yi buradan kıstas almak ne kadar doğru? Kraker ile Doflamingo arasında dağlar kadar mı fark var? Birisine ada turu yaptırıyor, diğerine dokunamıyor? Bu Kraker ne olursa olsun Luffy vurduğu anda teke gitmedi mi?

Haterlık seziyorum sende. Yoksa bunların ayrımını çoluk çocuk da yapar. Dof'u yerden yere vuran adam Kraker'e bu kadar zorlanır mı? Bilerek sanki böyle Luffy meyve dezavantajı yaşamamış da Kraker dümdüz etmiş gibi davranıyorsun. Kraker saldırdığında Luffy'ye tekniği sayesinde bir şey olmadı bile. Artniyet seziyorum yorumlarında kusura bakma. Analiz edilmesi gereken bir dövüşü aylardır forumda, 11 saat dövüştü- 4.adama ezildi diye yorumluyorsun çünkü. Ya bir şeyleri göremiyorsun ya da görüyorsun da görmezden geliyorsun.

Cracker'in meyve avantajı tamamiyle kişisel görüş. Püskevit askerleri tek vuruşta parçalayamıyorsa Cracker'e yaklaşamaması oldukça normal. Luffy yeterince güçlü olmadığından yenemedi.
Garp veya başka bir karakter olsa kuklaları tek vuruşta geçer Cracker'in yanında bitiverirdi.

Dofi ile Cracker arasında ise fiziksel dövüş açısından ciddi fark var.
Cracker g4 Organ vuruşunu bile durdurabiliyorken Dofi daha Luffy'nin g4 olmadan ki hakisini zor aşıyor. Kuklaları nasıl aşıcak.

Ama Dofi'nin bir avantajı var. Kuklaları ip yapabilir. Yani meyve avantajı sayesinde anca yener.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık