Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manga okurken bir şey fark ettim.

Burada luffy "hasır şapkalar daha güçlü olacak" diyor ve üzerini bastırıyor "çok daha güçlü" diyerek.Bu konuşmadan 1 arc sonra en büyüklerin savaşı arcı başlıyor ve timeskip oluyor.Yani luffy daha doğrusu Oda bu lafı boşa söylemiyor.

Ve bence Luffy(Oda) bu resimdeki lafıda boşa söylemedi ve luffy tam kaçacakken geri dönüp BM teke teke gel diyecek. Sonra G4,G5 allah ne verdiyse girecek sonra yonkou indirmiş şekilde yola devam edecekler ama burada mantık hatası da olmuş oluyor. madem luffy tek yonkou indirebiliyor PH den beri niye ordu topluyoruz sal luffy'yi tokatlasın Kaido'yu.

Kuzuri

Manga okurken bir şey fark ettim.

Burada luffy "hasır şapkalar daha güçlü olacak" diyor ve üzerini bastırıyor "çok daha güçlü" diyerek.Bu konuşmadan 1 arc sonra en büyüklerin savaşı arcı başlıyor ve timeskip oluyor.Yani luffy daha doğrusu Oda bu lafı boşa söylemiyor.

Ve bence Luffy(Oda) bu resimdeki lafıda boşa söylemedi ve luffy tam kaçacakken geri dönüp BM teke teke gel diyecek. Sonra G4,G5 allah ne verdiyse girecek sonra yonkou indirmiş şekilde yola devam edecekler ama burada mantık hatası da olmuş oluyor. madem luffy tek yonkou indirebiliyor PH den beri niye ordu topluyoruz sal luffy'yi tokatlasın Kaido'yu.
Guzel dikkat etmişsin tebrik ederim BM nin inecegini bende dusuniyorum. Ama su an BM yi sadece luffy indirmiyor koalisyon halinde işliyor dovüs resmi brook kirdi ,pastayi klon hayvanlar parçaladi yani bunlar BM yi savunmasiz birakmak icin yapilmiş hamleler fakat başarili olamadilar orasi ayri. Mesela bege kale formuna dönüşüp BM ye karşi saldiri yapiyor ama katakuri koruyor. Ama en sonunda BM yi kimse koruyamadigi zaman tabi ki bir luffy vs BM bekliyorum. Bir Younko nun gücu sadece bir kişinin gucuyle olmamali yani tayfasi da guclu olmali yani bir younkoyu güçlu yapan sadece kendi gucu degildir tayfasi da guclu olmak zorunda eger tayfayla bizimkiler kapişirsa ve BM yanliz kalirsa luffy g5 yeterli olacaktir. Yazdiklarim tamamen benim dusuncemdir yani farkli bir senaryo da olabilir. :)

Luffy şuanki durumda Bigmom'u indiremez.Ama ezilmez de.Zoro vs Fujitoro gibi bi durum görürüz yani.Bugune kadar güç kıstaslarında tahminim dışında bişey olmadı.Suan Luffy'nin önünde Sanjiden sushi yapsalar,Luffy tek başına Bigmom'u yenemez.Ya büyük başlardan birini dahil eder oda.Yada Luffy'ler tüyer.Bu arcın en büyük eksiği.Roronoa Zoro çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık