Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Crackere zaten tek atar. Smoothie + katakuri, Kidd, apoo, hawkins ve tüm tayfalarından daha mı güçlü?
Benim tahminim 1v1 de katakuri 5 bilemedin 10 dakika dayanır en fazla.
reis senin fikrin diyim.
ama öyle olmuyor yanlız o işler, Kaido daha düne kadar yaşlı beyazsakalın arkasında olan bir isimdi çokta abartma. diğer İmpler le aralarında siyah ve beyaz kadar fark filan yok anlayacağın.
Hiç bir karakter gidipte ne bu üçlüyü nede başka bir İmp. üçlüsünü aynı anda alamaz.

Komutanı falan boşver BM'un Kaidoyu teke tekde de direk alma ihtimali varki. Hemde hiçde az değil. Tamam Kaido daha güçlü gözüküyor ama bilemeyiz.
İhtimal var tabii ki ama mangakanın çizdiği profile bakınca düşük duruyor. Şu ana kadar tanıtılan yonkoular içinde en güçlüsü şeklinde bir izlenim yaratıldı. Ama bu fark öyle komutan tekleyip ardından BM'ı indirecek yüreklikte falan olamaz. En fazla teke tekte yener, onda da ölmekten beter olur.

İhtimal var tabii ki ama mangakanın çizdiği profile bakınca düşük duruyor. Şu ana kadar tanıtılan yonkoular içinde en güçlüsü şeklinde bir izlenim yaratıldı. Ama bu fark öyle komutan tekleyip ardından BM'ı indirecek yüreklikte falan olamaz. En fazla teke tekte yener, onda da ölmekten beter olur.
Bu arada Kaido işinde işte ölümsüzlüğü ile ilgili bir şey var. Denizcilerin eline de düşmüş. Öldürmezler mi? Adam bir şekilde ne olursa olsun ölmüyor. BM'ın eline düşse öldürmez mi? Adam ölmüyor garip bir şekilde.

Koskoca Mf de bi Beyazsakal için dizilmişler öyle sıra ile.
bi karakteri övmek adına diğerleri hiç ediliyor ya bende buna anlam veremiyorum açıkçası.

yonko tayfası da göstermelik anasını satam

paşalaramıza sorsam üçtane Luffy ne yapar kaidoyu desem şimdi, parçalar buba deriz. bir tanesine ile indirmeye düşünen varken hele birde. :D

Kuzuri

Abi yorumları okurken bazı yorumlara sadece güldüm :) sanki kaidonun gücü biliniyormuş ve BM nin tam gücü görülmüş gibi yorum yapılıyor.

Koskoca Mf de bi Beyazsakal için dizilmişler öyle sıra ile.
bi karakteri övmek adına diğerleri hiç ediliyor ya bende buna anlam veremiyorum açıkçası.

yonko tayfası da göstermelik anasını satam

paşalaramıza sorsam üçtane Luffy ne yapar kaidoyu desem şimdi, parçalar buba deriz. bir tanesine ile indirmeye düşünen varken hele birde. :D
Abi Luffy'i de sıradanlaştırmaya başladınız. Luffy o kardeş. Korsan Kral olacak adam ile gidiyon çapulcuları bir tutuyon.:S

Bu arada Kaido işinde işte ölümsüzlüğü ile ilgili bir şey var. Denizcilerin eline de düşmüş. Öldürmezler mi? Adam bir şekilde ne olursa olsun ölmüyor. BM'ın eline düşse öldürmez mi? Adam ölmüyor garip bir şekilde.
Bu olay ya çok inanılmaz bir fiziksel dayanıklıkla alakalı çıkacak ya da işin içine mit falan girecek tam ben de çözemedim onu. Big Mom'ın fiziksel gücü de böyle lanse edildi. Sanki Kaido ve Big Mom savunma ağırlıklı yani fiziksel güçten doğan bir dayanıklıkla temsil edilirken Teach ve Shanks saldırıda ön planda olacakmış gibi izlenim oluştu bende.

reis senin fikrin diyim.
ama öyle olmuyor yanlız o işler, Kaido daha düne kadar yaşlı beyazsakalın arkasında olan bir isimdi çokta abartma. diğer İmpler le aralarında siyah ve beyaz kadar fark filan yok anlayacağın.
Hiç bir karakter gidipte ne bu üçlüyü nede başka bir İmp. üçlüsünü aynı anda alamaz.
öncelikle kesin yargılarla konuşmamakta fayda var. Yaşlı Wb dediğin adam 1.5 amiral eder. 1 amiralin jozudan kol alması 5 dk. Marco iyileşebildiği için farklı.

Kaidou da alır, yaşlı wb de olsa alır teach de aynı şekilde alır. Shanks konusunda bir şey diyemiyorum çünkü ne bir en unvanı var ne de bir dövüşü var bizim bildiğimiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık