Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Germa çok karizma çizilmiş. Katakuri ve Smoothie hariç onlar halledecek diye düşünüyordum. Umut verdiler.

Yalnız İchiji'nin gücünü anlayamadım. Kızıl kıvılcım falan denince magma falan olabilir diyordum ama sıradan bir yumruk gibi geldi. Anlayabilen var mı?

Bege'nin durumunu tahmin ediyordum zaten. Law'da olduğu gibi gene Luffy kurtaracaktır ölümden. Peki ya sonra? O da birini alır mı acaba?

Güzel yerde kaldı cidden.

Luffy ilk defa ciddileşti ve Bege için endişelendi. Izin vermeyecek ölmesine belli oldu bu. Haftaya bir plan yapamazlarsa BM'ın önüne atar kendisini.

Germa sağlam adamlardan kurtarmış bizimkileri. BM olmasa bizim ekip alır karşıyı.

Smoothie gene bir şey yapmamış. Katakuri de ne adammış arkadaş. BM tayfasının toplamda yaptığı işin %99 unu o yaptı.

Bege dayan adamım. Haftaya Luffy kurtarır seni. :(
Aynen spoilerda da yazmıştım ölmesine izin vermez. Müttefik sonuçta.
Patz-chan babasız mı kalsın?:(

Bege'nin savunması iyi olsada kocakarıya dayanamaz. Luffynin dellenmesi için iyice tartaklanması gerekiyor maalesef.

Tüh ulan ben TamateBako'yu kullanmalarını beklerken karı fıçıttı uçurdu resmen. Oda'nın niyeti ne?:of:

@amaneden Sence kutu neden uçuruldu lo? Altından ne çıkar?

Yalnız bu zehir müthiş güç değil mi? Smoothie o yeteneğe sahip olmasa perte çıkabilirdi. Ben ne yalan söyleyeyim zehir yayabildiğini düşünmemiştim. Bu kadınla yakın dövüşe gitmek çok tehlikeli.

Sanji'den de beklentiler artmıştır umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık