Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin Baa'yı kendi adam yapacağım demesini BM'nin ineceğine kanıt olarak sunanlar var ya, üzülüyorum onlara. Luffy hiçbir arkadaşını kaybetmeyecekti ayrıca, Ace'i kurtaracaktı. Niye bunlar oldu? Güçlü değildi de ondan. Güç olmadı mı olmaz. Şu an Baa'yı adası yapacak gücü yok. Onu geçtim şu an bulunduğu adadan sağ çıkacak gücü yok. Anca yavaş yavaş geri çekilebilir. Ve ya bir yardım eli uzanabilir. Luffy ve elindeki mevcut güçleri hesaba katarsak hiçbir senaryo Big Mom'ı indirmesine yetmez. Bu kadar da net söylüyorum. İneceğini iddia edenlerin %90 kadarından daha fazla seviyorum Luffy'yi ama hayal kurmaya gerek yok. Son olarak demek istediğim Luffy'nin sözleri geleceğin habercisi değil anlamalısınız artık bunu. Belki güç hakkında yaptığı yorumlar güvenilebilir ama Luffy'nin yapacağım edeceğim dedikleri şeyler illa gelecekte gerçekleşecek diye bir şey yok. Olmadığının örnekleri var zaten.

Geçen biri yazmıştı. Big Mom'ın içindeki Carmel ortaya çıkacak ve Big Mom düzelecek diye. Bana mantıklı geldi. O zaman her şey çözülür. Onun dışında her türlü sıkıntılı. Oda'nın hem inmez hem de iner diyenleri tatmin edecek senaryo üreteceğini düşünüyorum.
Öyle bir şey olsa mantıklı olur ama çok bilinen bir teori olduğu için Oda öyle yapacaksa da vazgeçmiş olabilir :D

Umarım dediğin gibi tatmin edecek bir senaryo üretebilir. Ben tayfaya havadan power up vermesinden iyice korkmaya başladım çünkü :(

Öyle bir şey olsa mantıklı olur ama çok bilinen bir teori olduğu için Oda öyle yapacaksa da vazgeçmiş olabilir :D

Umarım dediğin gibi tatmin edecek bir senaryo üretebilir. Ben tayfaya havadan power up vermesinden iyice korkmaya başladım çünkü :(
Benim hiç hoşuma gitmiyor öyle olunca :( Dövüşe dövüşe güçlenmelerini istiyorum. Eski dövüşler çok güzeldi be :( Şimdi G5 falan çıkacak diyoruz :(

Benim hiç hoşuma gitmiyor öyle olunca :( Dövüşe dövüşe güçlenmelerini istiyorum. Eski dövüşler çok güzeldi be :( Şimdi G5 falan çıkacak diyoruz :(
Dövüşe Dövüşe güçlensinler ama 10 bölüm önce blueno'yu yenemeyen sanjinin 10 bölüm içinde güçlenip Jyaburayı yenmesi de bana saçma geliyor. :( Ne bileyim 1-2 gün içinde ne değişti de bu kadar güçleniyorlar. O biraz saçma işte:( Arada 1 ay falan olmuş olsa mantıklı olabilirdi belki. G5 zaten bu arc gelirse hiç olmaz. Daha G4'e ısınamadık:(

Ne demek istediğini tam olarak anladım. Ama Cracker'in Doffy ile olan olası dövüşte Doffy'i alacağını düşünüyorum. Delil olarak da Luffy'nin Cracker'in zırhlı hâline vurduğunda BH'si bugüne kadar gördüklerimin ötesinde demesiydi. 11 saat de neler olduğunu da bilmiyoruz. Zira gösterilmedi. Luffy vurdu Cracker'e ya da vuramadı. Katakuri'yi alabileceğini düşünmüyorum. KH'si ve meyvesine olan aşinalığını görüyoruz. Luffy'i harcar. Jinbei - Luffy birlikte alabilirler mi, ihtimal var. Ama illaki biri lazım yanına. G2'li Luffy Yeni Dünya'da büyük bir güç değil ya bence. Sanji'nin G4 Luffy ayarına gelmesi lazım. Mesela Zoro G4 Luffy'i kesebilir hayali kurduruyor ama Sanji hiçbir hayal kurduramıyor maalesef. BM düşmez bence. Şu anki hâlleriyle baktığımda bizimkilere, çizik atabilecek karakter görmüyorum.
Bh si gördüklerimin en iyisi tarzindaki çeviri daha sonradan bu adamin zırhı çok sert olarak değişti yalniz.

Dövüşe Dövüşe güçlensinler ama 10 bölüm önce blueno'yu yenemeyen sanjinin 10 bölüm içinde güçlenip Jyaburayı yenmesi de bana saçma geliyor. :( Ne bileyim 1-2 gün içinde ne değişti de bu kadar güçleniyorlar. O biraz saçma işte:( Arada 1 ay falan olmuş olsa mantıklı olabilirdi belki. G5 zaten bu arc gelirse hiç olmaz. Daha G4'e ısınamadık:(
İşte adam öyle yapmıştı ki hiç itiraz etmemiştim :D Nami güçleri sınır tanımayacak diyordu. Çünkü Robin meselesi açığa çıkmalıydı. Kendi isteğiyle mi gitmiş yoksa zorla mı götürülmüş falan.

Kuzuri

İşte adam öyle yapmıştı ki hiç itiraz etmemiştim :D Nami güçleri sınır tanımayacak diyordu. Çünkü Robin meselesi açığa çıkmalıydı. Kendi isteğiyle mi gitmiş yoksa zorla mı götürülmüş falan.
Aynen zorla göturuldugunu oğrenirse bizim tayfa güç patlamasi yasicaklar demisti nami :)

Bölümü okuyunca tekrar iyicene ikna oldum, Mom gidici. Bu iş öyle puding hafıza falanla düzelmez. Koca yonkou oyuncak olamaz.

Bu kadar güç artışı bana hep saçma gelmişti. Sinirlenince güç artar ama one piece'de bu iman power işini biraz abartmışlar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık