Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha çok gökyüzü adasına benziyor. Kaidonun atladıģı adanın altında milyonlarca balon vardı, ada o şekilde havada duruyordu. Skypiea desen bulutların üzerinde duruyordu. Bu ada da mıknatısların itme kuvvetiyle havada duruyor gibi. Alt taraftaki mıknatıslar açikça görülüyor zira :)
O şekilde havada durabilecek bir mıknatıs yok ki. Uygun şartlar ve açı ile tutulmalı ayrıca geminin yüzde 90 indan fazlası odundan oluşuyor. O gezegenin kütle çekim kuvveti mevcut dünya ile bir dengeye oturmuş. Güneş sistemindeki gezegenler birbirlerinin sınırlarına girmezler. Bunun sebebi kendi içlerindeki kütle dengesi ile diger gezegenler ve gunes ile birlikte bir guc dengesi olusturmalaridir. Gemi geldiğinde bulunduğu nokta o yoğun kütleye çok yakın olduğu için o siyah cismin yercekimindeymis gibi davranıp oraya gitti...

Muhteşem! Son zamanlardaki en güzel bölüm ya, her sayfasından ayrı zevk aldım.
Germa'nın pozu güldürdü, Power Rangers izleyesim geldi :) Bu kadarını da yapsınlar bir zahmet, tamamen çöp olmadıklarını tahmin ediyordum. Reiju :utan:

Mom kendine geldi artık geri dönüş yok 1-2 yumruk daha atsa toz olur o kale ve Bege ölürse arc daha da güzel bir hal alır. Hem Luffy de biraz gaza gelmiş olur, son sayfada sinyalerini verdi zaten.

Katakuri resmen MF'de her yere koşturan Marco gibi. Adamın yapmadığı iş yok adeta, Smoothie örnek alsın biraz diyeceğim ama Oda kasıtlı saklıyor sanırım kendisini.

Sanji'nin yakalama sahnesi güzeldi ama Nami'yi çok mutlu çizmiş neden öyle yapmış ki ya? Nami'yi ne kadar seviyorsam artık Sanji'den kıskandım :p Pudding de üzülmüş orada belli.

Son düzenleme:
Diyalogsuz sahne ve geçişler şahane olmuş. Arka planda kalp atışı ritminde bir davul çalıyordu sanki. Oda'nın son yıllarda geliştirdiği çizim perspektifleri ve sahnelemelerinde daha da yükseltti çıtayı.

Diyalogsuz sahne ve geçişler şahane olmuş. Arka planda kalp atışı ritminde bir davul çalıyordu sanki. Oda'nın son yıllarda geliştirdiği çizim perspektifleri ve sahnelemelerinde daha da yükseltti çıtayı.
Olması gereken de buydu zaten. Manga karakterlerinin çok geveze olduğunu düşünmüşümdür her zaman. Az laf çok iş mottosunu biraz benimsesin bu mangakalarımız.

Kalenin koruyuculuğu sınırlı tabi de rage moddaki Big Momın attığı yumruk Bege'nin sakağını yamultuyor biraz. Sanki bar kavgasında sağlam bir yumruk yemiş gibi.
Bege'nin çok güçlü olduğunu savunmuyorum ama ilk kez bir yonkoudan direk saldırı yiyen bir süpernova gördük ki, hasar düşündüğümden daha yüzeysel. Hem de Bege'nin süpernovalar arasında anca ortalarda olduğunu göz önüne alırsak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık