Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman sana teorime sakladığım sırlarımdan birini açayım. Bu resimde 3 şeye dikkat etmeni istiyorum. (Beyazsakal'ın en güçlü olarak tanıtıldığı ilk yer)
1-Serumun üzerindeki Doffy sembolü
2-Kızların suratları
3-Kızların çoraplarının desenleri

Şimdi de şu resme bak, (Doffy'nin ilk resmi tanıtımı)
1-Doffy'nin arkasındaki bukle saçlı kız ile dalgalı kızları tanıdın mı? Biri serumun yanında diğer arkasında duruyor.
2-Kızların çorapları ise Kaido'nun yapay meyve yiyen adamlarının aynısı.

Dediği gibi kendinden güçlü birini yenmenin pek çok yolu vardır...
Ecnebi bir sitede görmüştüm aynısını orayada sen yazmışsın herhal tebrikler.:alkis:

O zaman sana teorime sakladığım sırlarımdan birini açayım. Bu resimde 3 şeye dikkat etmeni istiyorum. (Beyazsakal'ın en güçlü olarak tanıtıldığı ilk yer)
1-Serumun üzerindeki Doffy sembolü
2-Kızların suratları
3-Kızların çoraplarının desenleri

Şimdi de şu resme bak, (Doffy'nin ilk resmi tanıtımı)
1-Doffy'nin arkasındaki bukle saçlı kız ile dalgalı kızları tanıdın mı? Biri serumun yanında diğer arkasında duruyor.
2-Kızların çorapları ise Kaido'nun yapay meyve yiyen adamlarının aynısı.

Dediği gibi kendinden güçlü birini yenmenin pek çok yolu vardır...
Kızlar aynı mı bilmem ama sembol ve çorapları falan biliyordum.

Ecnebi bir sitede görmüştüm aynısını orayada sen yazmışsın herhal tebrikler.:alkis:
nupe serum üzerindeki Doffy zaten bilinen bir şey. Endonezya forumunda bile var. Lakin Doffy'un lafı ve WB'nin o yaşta hastalanması daha mantıklı hale geliyor işin içine smiley muhabbeti girince

Güya Koca Ana'nın adamları bayılacak, bizimkiler de tek kalan Ana'ya dalacaktı. Onlar da roketler onu zayıflatır siye umdular. Fakat ne roketler kadına değdi, ne de adamları bayıldı. Üstelik bu sefer Smoothie bile kılıcını çekmek için yeltenmiş. Vaziyet içler acısı gerçekten de.
İçler acısı durumda nasıl olup Mom inmeden Luffylerin oradan çıkmasını bekliyorsun peki. Yani ne olacakta Mom inmeyecek ve bizimkiler zahiyatsız veya bir kişi kendini feda edip kaçacak mı aynı Megallan muhabbetinde olduğu gibi sence fikrin nedir bu konu da?

İçler acısı durumda nasıl olup Mom inmeden Luffylerin oradan çıkmasını bekliyorsun peki. Yani ne olacakta Mom inmeyecek ve bizimkiler zahiyatsız veya bir kişi kendini feda edip kaçacak mı aynı Megallan muhabbetinde olduğu gibi sence fikrin nedir bu konu da?
Önümüzdeki 100 bölüm içerisinde bir yonkou'nun inmesi mümkün değil. Yonkou'dan önce başka isimler var indirilmesi gereken. Özellikle Denizcilerden.

Ya Germa kaçmak istemezse?
Gurur yapıp bize alicengiz oyunu çevirip kaçmamızı beklemeyin diye gurur yapsalar.Hadi be Oda kaçmak olmasın.inşallah amin.

Şimdi Ana'nın yenilmesi için yol yapacak Oda, onları oradan da çıkarır isterse. En kötü Zo'da oldigu gibi aşağı atlarlar. Güneş Korsanları da henüz gitmemiştir, onları toplarlar ya da su ana kadar sesi çıkmayan Pekoms beklenmedik bir hamle yapabilir. Senaryo üretmek kolay.

Ya Germa kaçmak istemezse?
Gurur yapıp bize alicengiz oyunu çevirip kaçmamızı beklemeyin diye gurur yapsalar.Hadi be Oda kaçmak olmasın.inşallah amin.
Hasır Şapkalar dibi görmek zorunda. Hani üzgünüm ama olması gereken bu. Tee aylar önce söylemiştim, Luffy ve tayfayı çok zor zamanlar bekliyor diye. Aşırı darbe yiyecekler, şamar oğlanına dönecekler. Ta ki en en en en dibi görene kadar. İşte ondan sonra yeniden yükselişe geçecekler.

Bu yüzden diyorum bi 100 bölüm falan yonkou inmesi beklemeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık