Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

zeff i vinsmoke lar öldürecekti deyip açıklanabilir o olay.
Tabi bu da bir ihtimal ama BM nin evini basıp elinden herseyi alip kaçtiktan sonra. BM herhalde luffy nin memleketine de saldirir bu olaylar sonucunda garp ölürse kiyametler kopar benden soylemesi.

Wevill gelirse yanındaki kadını BM Carmel sanabilir yani yutturabilirler Carmel Ana diye BM'a, herşey tatlıya bağlanır....

Kuzuri

Zeff'i Sanji'nin babası tehdit ediyordu. Bir de Garp'ı kim öldürebilir ki?
Böyle bir yorum bekliyordum :). Garpi küçümsedigimi sakin dusunmeyin ha :) sonucta roger zamanlarinda kahramanmiş adam fakat yaşlandi baya güçludur su an ama baya hirpalanirsa sonucu kötü olabilir. Sinirlenebilirsiniz ama ben garpi su anki amirallerle denk görmuyorum :(

Böyle bir yorum bekliyordum :). Garpi küçümsedigimi sakin dusunmeyin ha :) sonucta roger zamanlarinda kahramanmiş adam fakat yaşlandi baya güçludur su an ama baya hirpalanirsa sonucu kötü olabilir. Sinirlenebilirsiniz ama ben garpi su anki amirallerle denk görmuyorum :(
Tamam da Garp denizci eğitiyor. Garp'ı öldürmek için karargâh mı basacaklar :D

dövüşmez o olurda bm falan dalmaya kalkarsa denizciler halleder.

Kuzuri

Tamam da Garp denizci eğitiyor. Garp'ı öldürmek için karargâh mı basacaklar :D
Bilmiyorum artik nasil hallederler :). Garp seriye birsekilde geri donmesi lazim bakalim E.oda adamin donüşunu nasil kurgulicak. Neden bilmiyorum ama hükümet garp i öldurmek isteyebilir gibi geliyor bana. Simdiye kadar garpin gucunu kullanabildiler ama simdi garp geri cekildi artik yani artik pek işlerine yaramicak. Ve garpin da bir D oldugunu dusunursek bu mumkun olabilir. Garp hukumet tarafindan ihanete ugramadigi surece luffy ye veya dragona yardim etmez cunku adamin dunya adaletine inanci tam ve bu inanci birisi kirmasi lazim.

Bilmiyorum artik nasil hallederler :). Garp seriye birsekilde geri donmesi lazim bakalim E.oda adamin donüşunu nasil kurgulicak. Neden bilmiyorum ama hükümet garp i öldurmek isteyebilir gibi geliyor bana. Simdiye kadar garpin gucunu kullanabildiler ama simdi garp geri cekildi artik yani artik pek işlerine yaramicak. Ve garpin da bir D oldugunu dusunursek bu mumkun olabilir. Garp hukumet tarafindan ihanete ugramadigi surece luffy ye veya dragona yardim etmez cunku adamin dunya adaletine inanci tam ve bu inanci birisi kirmasi lazim.
Ne Luffy'nin ne de Dragon'un Garp'a ihtiyacı yok ki. İllaki bizim tarafımızda olmasına gerek yok. Konu dışına çıkıyoruz Genel Tartışmada devam etsek daha iyi olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık