Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savastan baska bi secenek görünmüyor siklarda..Bigmom hasirsapkalari asla affetmicem demis bile..Bu saatten sonra gelsin büyük savaşlar :alkis::alkis:
Bu da alt satır :D

LAAAAAAAN!
ŞİMDİ HAPI YUTTUK!
TEPEMİZDE ÇATI VAR! KAÇACAK...
...BİR YER KALMADI!
BU SAVAŞI KAZANMAMIZ...
...MÜMKÜN DEĞİL!

Hiç yeme kelimesi geçmiyor. Big Mom arc başında tatlı krizinden tatlıyı yedikten sonra kurtuluyor. Tatlıyı yedikten sonra tatlı krizine girmiş olması pek olası gözükmüyor. Meyve nasıl geçti derseniz onu ben de bilmiyorum. Eye to eye kısmına yıkıldım. Bence kalenin içine girip Brulee'ye yeni ayna yaptırıp kaçacaklar bence. Bege nasıl kurtulur orasını bilmem.

Kadın o yaşta Chipher Pol'den tehlikeliymis.

Chipher Pol simdi ki Teach'i kaçırtıyor olaya gel.

Bu da alt satır :D

LAAAAAAAN!
ŞİMDİ HAPI YUTTUK!
TEPEMİZDE ÇATI VAR! KAÇACAK...
...BİR YER KALMADI!
BU SAVAŞI KAZANMAMIZ...
...MÜMKÜN DEĞİL!
Tamam da bu Bege'nin kendi düşünceleri. Law da böyle şeyler düşünüyordu. Sonra Luffy'nin gücüne inanamıştı. Luffy'ye saygı duymuştu.

Bege daha Luffy'nin nasıl bir insan olduğunu bilmiyor. Bu arctaki fikirlerini, düşüncelerini hiç beğenmiyorum. Çok düz bakıyorsun her şeye. Diğer yönünü hiç düşünmüyorsun. Karakterlerin sözlerini, karakterlerini hiç hesaba katmıyorsun. Mesela uzun zmandır ölecekler ölecekler diyorsun karakterlere. Yahu Luffy bu eğitimi arkadaşlarını korumak için almadı mı? Arc sonunda kazanacak olan biz olacağız demedi mi? Jinbei'nin ölüsü sırtında mı bitecek arc sanıyorsun mesela? 2 yıllık eğitimin amacı çöp mü olacak? Luffy en sonunda biz kazanacağız demesine rağmen nakamasını mı kaybedecek? :/

Luffy şu durumdan kazançlı çıkacak ne olursa olsun. O yüzden gaza gelmeye gerek yok.

Kadın o yaşta Chipher Pol'den tehlikeliymis.

Chipher Pol simdi ki Teach'i kaçırtıyor olaya gel.
O zaman ki CP ile şimdiki CP bir mi birde o var. CP9 için gelmiş geçmiş en güçlü CP denmişti, ondan sonra Dragon zaman atlaması sonrası CP0 çok güçlendi gibi bir laf etti. O zaman ki CP bu kadar güçlü değildi anlayacağın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık